Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulreagalom? Vagy tenyleg neki van igaza?

Figyelt kérdés

A parommal egyutt vagyunk mar egy ideje egyutt is lakunk, van egy fiunk is. Mostanaban eleg sok problemank lett neki a munkahelyen a stressz stb.

Ez kihatott a kapcsolatunkra is.

Volt mar 2 nagyobb vitank akkor mi a picivel anyukamnal is ejszakaztunk. ( olyankor a vitaknal mar nem volt szomjas )

Masnap mindig felhivott hogy nagyon sajnalja mennyunk haza beszeljuk meg en meg egybol ugrottam, egy ideig oraig megint jo volt minden nagyon aranyos volt levett a labamrol nap mint nap de aztan megint kezdett bekattani. A paromnak duhkezelesi problemai vannak ami mostanaban jott neki elo. Ha valami aprosagon is veszunk ossze lemegy a kocsmaba inni a haverokkal o meg mindig arra hivatkozik hogy kikell adnia magabol a gozt. De olyankor nekem egeszen addig mig haza nem jon gorcsbe van a gyomrom hogy uristen milesz....mint pl most is...:S ha meg mondom neki hogy ezt a kocsma dolgot hanyagolhatna azt mondja hogy en elakarom tiltani a barataitol hogy csal velem lehet. Pedig ez nem igaz. Pont nem erdekelne ha neha lemenne veluk 1-2 sorre ha tudom hogy hazajon es nem lesz cirkusz....

Mar arra is gondoltam hogy egy par napra tenyleg elmenni anyuhoz hogy eszbe kapjon es nem ugrani az elso telefonhivasara....

De akkor meg felek hogy az lenne hogy en elvettem tole a fiat...

A fiaert akar olne is annyira imadja...

Ti mit tennetek?

Ez alatt a 2 het alatt 4 kilot fogytam, enni se tudok etvagyam sincs csak gorcsolok egesz nap...:(


2016. dec. 29. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Dumáld meg, hogy váltson munkahelyet, ahol nem stresszel annyit. Az is jó lenne ha nem inná ostobára magát. Ha a stressz a baj, akkor nem lesz gáz, de ha a piától ilyen, akkor tök mindegy mit csinál, ha azt nem hagyja abba.

30/f

2016. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat ugye a stresszel ezerrel de amig nem iszik addig nem durva a helyzet...csak akkor nagyon elkattan az agya..
2016. dec. 29. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:

aki nem tud ital nélkül élni, az alkoholista

ő még agresszív is mellé

hiába van egy gyereketek, ezzel az emberrel nem szabad együtt maradni

2016. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alkoholista. Ez van.

Segíts neki, nyugtasd meg. Ha még csak néha iszik, akkor józan pillanatában, mond meg neki, hogy ha egyszer is iszik, akkor elmész, és csak akkor mész vissza, ha nem kocsmázik többet.

Én is kocsmáztam a haverokkal, és még mindig azon poénkodunk, hogy mennyi kólát megittam velük, míg ők söröztek...

2016. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!