Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszünt a kémia, oda a kapcsolat?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolat, de én már hónapok óta nem kívánom a párom,mindent megteszek,csakhogy ne kelljen vele lennem..

Egyik oka lehet az,hogy hajlamos elhanyagolni a külsejét, elhízott,ráadásul kezdem nem bírni a testszagát,amit még tusolás után is érzek rajta. Esténként már hozzábújni sem vagyok képes,nem kívánom a közelségét.Egyszóval, a kémia megszünt létezni.

Tapoasztalatok ilyen téren? mennyire súlyos ez, lehet ezzel együtt élni,normálisan,vagy semmi értelme?


2016. dec. 31. 14:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Légy kedves de őszinte. Mondjuk érdemes lenne tudni ,hogy az elhízás mondjuk ilyen max 5-6 kg-ot takar vagy mondjuk 20kg-ot. Nem mindegy. De mondd meg neki az igazat.


Ugyanakkor nem biztos ,hogy ennyiért el kéne dobni egy kapcsolatot ami amúgy j és működőképes. itt olyan dolgokat soroltál fel amiken lehet változtatni.

Ha a változás után se lesz az igazi , na azt már tényleg nem kell erőltetni.

2016. dec. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha 3 év alatt nem alakult ki ami összetartsa a kapcsolatot, akkor annak annyi.

Az sajna nem ritka, hogy belekényelmesedik az egyik fél, ez viszont már egy súlyos állapot.

2016. dec. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
37%

Ha teegy igénytelen emberel akarsz együtt lenni akkor sok boldogsagot...de komolyan nem értem,hogy aki igy elhanyagolja magát és a személyes higiéniát igy semmibe veszi annak hogy lehet párkapcsolata.

Én ilyen csak arra tudok gondolni(és eztmost ne vedd magadra kérdező,nem akarlak bántani)hogy a páros másik tagja is ugyanilyen igénytelen...

2016. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bennem felmerült egy olyan, ami még nem hangzott el: nem lehet, hogy valami betegség van a háttérben? Akár az elhízás miatt is, de az ennyire erős testszag - főleg, ha előtte nem volt jellemző - az mindenképp arról árulkodik, hogy valami hormonális szinten megváltozott bent.

Ha úgy érzed, hogy egyébként szereted, szeretnél vele lenni, csak emiatt "nem megy", akkor megéri a komoly beszélgetés, még ha esetleg meg is bántod - de akkor van lehetőség arra, hogy kivizsgáljátok.


Ha ennél súlyosabbnak érzed a helyzetet, akkor bizony itt már nem sok minden segít, mert akkor nem a testszag a fő oka a vonzalom megszűnésének.

2017. jan. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!