Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mondom neki, hogy nincs jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mondom neki, hogy nincs jó kedvem vagy szomorú vagyok, nem tesz semmit. Szeretet ez?

Figyelt kérdés
Nem igazán érdekli sosem ha bánt valami.Nagyon ritkán van ilyen mondjuk,két havonta egyszer.Forditott helyzetben én megteszem a tőlem telhetőt hogy jobb kedve legyen,de ő nem tesz semmit értem.Könyörögni kell hogy vigyen el valahova,mindig mondja hogy elfog,és sosem teszi.Nem erőlteti meg magát értem vagy a kapcsolatunkért,csak mikor már ott lennék,hogy szakitok vele ő sosem hagyja mert nem akarja,merthogy ő nagyon szeret.Gondoltam arra,hogy lehet a szex miatt van velem,de aztán ki is zártam,mert mostanában két hetente egyszer ha szeretkezünk.

2016. nov. 30. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért vagy ilyen t..ketlen, hogy vele vagy még mindig? Pedig látod, hogy lesz..r téged, nem érdekli őt, hogy hogy vagy.


Csak a megszokásból van veled, néha egy-két d..gás, ő már ki van elégítve, de lehet, hogy fű alatt már keresi a másikat helyetted.


Akit szeretünk, arra odafigyelünk.

2016. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
" Szeret ez ?? "
2016. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem szeretet, de Te is tudod, meg a választ is.
2016. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy válaszoltok :)

Mikor mondom neki,hogy úgy érzem nem igazán szeret,mindig azzal a válasszal jön,hogy ő ilyen,nem tudja jobban kimutatni,de én tudtam jól már az elején hogy milyen,és próbáljam elfogadni,de tudjam hogy igenis szeret.Nem szeretném elvesziteni,mert én tényleg szeretem,de igy én ezt nem sokáig birom..

2016. nov. 30. 21:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nő vagyok, és ha szomorú vagyok, inkább azt szeretem, ha békén hagynak.
2016. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Húha hát ne haragudj de mástól várni hogy felvidítson ha szar kedvünk van óriási nagy önzőség!!!
2016. dec. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Te jobban szereted őt ezért jobban és többet is szrndvedsz sztem hagyd el !
2016. dec. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6! Wtf? :D
2016. dec. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#6 Miért lenne önzőség azt várni a páromtól, hogy felvidítson??! Szerintem tök alap dolog, hogy ha látom hogy a szerelmem szomorú, akkor azonnal azon vagyok, hogy egy kicsit enyhítsem a bánatát. Na mindegy, már elfogadtam hogy egyeseknek elég fura elképzeléseik vannak az emberi kapcsolatokról.

Kérdező, vannak olyan emberek, akik képtelenek kimutatni a szeretetüket, ismerek nem egyet. Ha számodra ez nem megfelelő, nem elégíti ki az igényeidet és ez nem is változik, bármennyire mondod neki, akkor talán nem kéne erőltetni.

2016. dec. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Megmondom miért. Azért kérlek mert ne mástól várjunk már el olyan dolgokat mikért mi magunk vagyunk felelősek.

Szar az életed? Szar kedved van? Akkor rántsd össze magad, tedd helyre az életed, és ne mástól várd el!

Én sem várom el senkitől hogy a személyes bohócom legyen és szórakoztasson mint valami udvaribolond.

Ha valami zavar és rossz kedvem van miatta, akkor teszek ellene hogy ne így legyen, pont.

2016. dec. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!