Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom, tudnia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom, tudnia kell?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a barátomat újévkor a legjobb barátommal. Lefeküdtünk többször is, nem mondom, hogy nem akartam, szóval nem fogom az alkoholra.

A barátommal mostanában rossz kapcsolat, szilveszterezni se volt hajlandó eljönni velem, de nem is hiányzott. Persze mondhatjátok azt, hogy ez így nem megoldás, meg is értem, igazatok van, de ez történt változtatni már nem tudok rajta és a kérdés a következő: meg kell, hogy tudja, vagy sem?

Kiderülni nem fog. A legjobb barátom km-kre van tőlünk és még életükben nem találkoztak, de a közös ismerőseinkkel sem. Ettől nem félek.


21L


2017. jan. 2. 13:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%
8-as válaszolónak üzenem,hogy nem Paulo Coelho idézet,hanem Luc de Clapiers de Vauvenargues írótól származik.
2017. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%
Ha együtt voltál vele, legalább annyira tarthatnád, hogy elmondod neki az igazat. Ha már nálad ez láthatóan nem gerincesség kérdése...
2017. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
17%

Olvastam h minek mondja el??


Nem elég h megcsaltad de még élvezted is, és nem a pia miatt feküdtél le vele.. Ez nagyon -gáz. Mond el neki és szerintem azzal tennél neki a legtöbbet ha ott is hagynád. Ez máskor is megfog történi ha épp úgy tartja kedved? H tudsz így belenézni a szemébe? Add meg inkább a lehetőséget h boldog legyen egy hűséges lánnyal és ne kínozd. Te is állandó görcsbe leszel ez miatt ha nem szakítasz vele. Sok siker a jó döntéshez.


25f

2017. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy tudnia kell rola vagy sem ... Miert nem szakitasz vele?
2017. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A leggerincesebb az lenne,ha ezt elmondanád és megbeszélnétek,hogyan tovább.A helyében biztos kdobnálak,ha se jeggyűrű,se házasság,se gyerek nincs,ami összetartson.
2017. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is szakíts vele mindenképp, így már minek maradnátok együtt.

A helyedben elmondanám.

L22

2017. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem felesleges elmondani, a kapcsolatotok mar igy is egy nagy kalap macskaszar - oszinten. Mi ertelme van igy egyutt lenni valakivel? 21 eves vagy. Nem 45, 3 gyerekkel meg egy 25 millios jelzaloggal a fejetek folott, hogy nem lehet lepni se jobbra, se balra. Ha kefelgetni akarsz, szived joga, egyedul masok bantasahoz nincsen jogod.
2017. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Legjobb baràt??? Chö..

Innen is làtszik nincs nõ ès férfi között igaz baràtsàg mivel az egyik fél úgyis többet fog érezni a màsik fél irànt.. vagy pedig te esetedben mindkét fél mivel ha sexeltetek csak van vonzodàs :D de ezzel nem leszólni akarlak csak kapj a fejedhez gyorsan!!! Alapból nem hiànyzott neked szilveszterkor hogy nem veled töltötte. A nagy szerelmesek meg megtesznek mindent hogy együtt tölthessék! Ti nem vagytok azok! A kérdés a fejedben inkàbb az legyen mikor huzod fel a nyúlcipõt és hagyod el.. kàrtalansàg erõltetni a kapcsolatot ami màr meghalt ígyis úgyis.. hisz ha lenne benned valamifélle érzelem irànta biztos nem az lett volna az első nélküle szilveszterezel.. vagy ha mégis megcsalod.. nem érzel irànta semmit szerintem csak sajnàlod hogy kicsi szíve összene törjön!! Pedig összefogod ha eljàtszod a nagy szerelmest.. az meg hogy elmondod e vagy sem te tudod.. ha neked azzal tiszta a lelkiismereted hogy eltitkolod akkor titkold!! Bàr én úgy tartom jobb tiszta vizet önteni a pohàrba.. ha hibàzol vàllald is a következményét!! Legyél gerinces és hagyd hogy õ is megtalàlja a magàhoz valot aki nem TE vagy!!!

2017. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%
Ez a gerinctelenség legfelsőbb foka. De nem gond, mivel az egyensúly vissza fog állni azután, miután te is visszakapod ezt az élettől. Nincs ki nem fizetett számla.
2017. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
79%
Jajj azert ne dimenzionaljatok tul egy 21 eves korban elkovetett 1 ejszakas felrelepest. Inkabb most, mint 3x evesen 2 gyerekkel, hazastarssal, lakashitellel.
2017. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!