Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érzett már így? Talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett már így? Talán azért, mert új kapcsolat, a helyzet?

Figyelt kérdés

Szép jó reggelt!


Sokáig beszéltem a neten egy sráccal. Iszonyatosan tetszett, és találkoztunk. De a találka alatt egész végig olyan semmilyen hangulatom volt, holott tudom, hogy annyira örültem neki, hogy majd kicsattantam, mégis ő is észrevette, és rá is kérdezett, hogy mi a gond.

De fogalmam sem volt.

Ez előfordulhatott amiatt, hogy csak nem tudtam feloldódni teljesen? Vagy mi miatt lehetett? Szegénykém biztos azt hitte, hogy vele van a baj, pedig soha nem voltam olyan boldog, mint akkor, Vele...Mások azt mondták, hogy lehet amiatt, hogy először találkoztam vele, és fura volt a helyzet.. Nos?


2010. máj. 4. 06:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

HA te nemtudod a válasz akkor én honnan tudjam?

Ennyire nem ismered magad?! :S

2010. máj. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A kérdéssel arra szerettem volna választ kapni, hogy más érzett e már így.
2010. máj. 4. 06:52
 3/11 anonim ***** válasza:

szia:) én már 2 éve beszélek egy lánnyal nete, és most jöttünk össze egy hónapja csak az a bökkenő hogy 260 km-re lakunk egymástól:( jövőhéten találközunk:) kiváncsi vagyok hogy mi lesz majd:) remélem jó lesz:))

üdv Ádám

2010. máj. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én is chaten ismertem meg a párom.

Az első találkozásunk szó szerint katasztrófa volt, egyszerűen egymáshoz sem tudtunk szólni. Fura volt, inkább csak méregettük egymást.

Aztán a 2. randi már jól ment.

Olyanannyira, hogy most 6éve együtt, 1 éve házasok és 5 hónapos tündérbabánk van:)

Lehet, hogy ez most csak nálad jött ki.

De ha azt érzed továbbra is hogy örültél neki és nem csalódott voltál akkor jó:)

2010. máj. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

voltam így, hogy boldogságomban nagyon szomorú voltam, mert jól esett hogy valaki átölelt végre. HA érted mire gondolok...az a "jól eső" szomorúság, melankólia volt bennem...utólag mondjuk rájöttem miért...mert nem Ő-t szerettem hanem egy másik férfit...

(Azt akivel most vagyok:))

2010. máj. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja és egyébként annyira szeretem hogy nem bírnám ki nélkült... részemről a távkapcs kartható lesz mindig
2010. máj. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem szinte ugyanez volt. Már egy jó ideje ismertük egymást és mindeketten nagyon vártuk, hogy találkozhassunk, de én meg valahogy olyan furának éreztem, pedig nagyon jó volt vele lenni. Kicsit leblokkoltam, vagy nem tudom, ettől függetlenül nagyon szép napot töltöttünk együtt.

Majd a második randi jobb lesz, vagy a harmadik... :)

2010. máj. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Remélem jól fog sikerülni..:)


07:17-esnek gratulálok, még sok-sok évet töltsetek együtt boldogságban!:)


Ádám sok sikert.:)


07:34- nagyon remélem..



Köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 4. 07:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor egy oltári helyes sráccal találkoztam 2-3 hónap msn-es beszélgetés után,amikor megláttam: leblokkoltam,köpni,nyelni nem tudtam..nem sokat beszéltem,pedig alapvetően dumás,pörgős csaj vagyok,de akkor szinte nyikkanni nem tudtam. Azóta minden találkozás jobb.
2010. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagyis minden találkozással jobban oldódok,és nincs görcsben a gyomrom.
2010. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!