Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érzett már így? Talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett már így? Talán azért, mert új kapcsolat, a helyzet?

Figyelt kérdés

Szép jó reggelt!


Sokáig beszéltem a neten egy sráccal. Iszonyatosan tetszett, és találkoztunk. De a találka alatt egész végig olyan semmilyen hangulatom volt, holott tudom, hogy annyira örültem neki, hogy majd kicsattantam, mégis ő is észrevette, és rá is kérdezett, hogy mi a gond.

De fogalmam sem volt.

Ez előfordulhatott amiatt, hogy csak nem tudtam feloldódni teljesen? Vagy mi miatt lehetett? Szegénykém biztos azt hitte, hogy vele van a baj, pedig soha nem voltam olyan boldog, mint akkor, Vele...Mások azt mondták, hogy lehet amiatt, hogy először találkoztam vele, és fura volt a helyzet.. Nos?


2010. máj. 4. 06:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ádám vagyok:)

Azóta megvolt a tali és nagyon jó volt:)

nekünk nem volt semmi baj, sokat beszélgettünk meg mászkáltunk minden fele:) meg persze csókolóztunk folyamatosan:) nagyon várom a következőt

köszi kérdező!!!:)

2010. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!