Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30-as korosztály hol szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as korosztály hol szokott ismerkedni interneten kívül? Kinek mi jött be?

Figyelt kérdés

A társkereső oldalak nekem nem igen jöttek be, a diszkók pedig nem valók ilyen vén rókának, mint én.

Tudom, nem a keresgélésnél kellene tartanom, hanem a megállapodásnál, de így alakult.

Nagyon köszönöm a segítő válaszokat!


2010. máj. 4. 07:45
 1/10 A kérdező kommentje:
A kérdésem végéről lemaradt: 32/F
2010. máj. 4. 07:46
 2/10 anonim ***** válasza:

Na erre én is kíváncsi vagyok!

A társkereső oldalak tele vannak selejttel.

(30/N)

2010. máj. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A munkahelyeden, a környéken, buszon, könyvtárban, baráti társaság...stb. Nincs egy jó egyedülálló lány ismerősöd sem? Akinél mondjuk lenne esélyed?
2010. máj. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem járj Bálokba, vagy lépj be egy motoros bandába,ottalvós bulik meg minden tuti nagyon :D
2010. máj. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

8:30-as vagyok

26L én is próbáltam társkeresőn (sajnos nem vagyok rámenős lány) és tényleg tele vannak selejtekkel (nős, barátnős, kujonok, rondák,hazudósak, buták...stb.) ha kicsit vagányabb, rámenősebb nő lennék, én simán tudnék férfit fogni a környezetemből is, csak sajnos nem vagyok rámenős.

2010. máj. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!


8:30-asnak:


Barátaimtól sajna messze sodort az élet. Kérdésedre válaszolva, igen, vannak lány ismerőseim, de foglaltak.

Egyébként nálam is lehet probléma az is, amit magadról írsz,hogy nem vagy rámenős, én is lehetnék vagányabb. de ha megjátszanám, az nem biztos, hogy jól állna nekem.


Továbbra is várom mindazok véleményét, tapasztalatait, akik hasonló korúak és esetleg párt keresnek, bár gondolom, ebben a korban ez ritkaság már.

2010. máj. 4. 09:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szabadtéri (zenei) fesztiválokat ajánlanám neked. Ott nagyon sokan ismerkednek. Legalábbis én nagyon sok embert ismertem meg úgy.

A diszkó az ratyi, kár rá pénzt pazarolni.

2010. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bizony egy frankó szabadtéri koncerten,fesztiválon érdemes "szétnézned"!

A netes ismerkedést soha nem értettem!Ha valaki kézzelfogható társakra "vágyik" ,legalább hajoljon ki a szobája ablakán,netán lépjen ki a házból,hovatovább induljon el emberek,állatok,növények közé!:D

Sok sikert!

F/35

2010. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
az én baráti társaságom is ez a korosztály (28-35). én nő 29. mi sokat járunk együtt bulizni, mozizni, nyaralni, kirándulni, koncertekre, discoba, házibuliba. egy-két haverom buliba jött össze a mostani párjával, de volt olyan is, hogy beültünk kávézni egy plázába és ott sétálgatott egy csaj, leszólította, mert megetetszett neki és meghívta egy kávéra. már 2 éve együtt vannak. de volt olyan barátnőm, aki discoba ismerkedett meg a párjával. sőt, mi járunk ilyen karaoke estekre és bálokba is, ahol inkább 30 felettiek járnak. vagy akár konditerem, uszoda, strand is szóba szokott jönni. és még az utcán is nyitott szemmel járunk.... ha valaki tetszik (akár bolt, akár mozi, akár bármi), szemezünk, majd várunk. persze a fiúk cselekednek... :) sok szerencsét!!!!!
2010. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért nem könnyű, még mindig semmi nem jött össze...
2010. júl. 11. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!