Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álmomban megcsalt. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmomban megcsalt. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Álmomban megcsalt a barátnőm.. nemtudom mit tegyek... :S ez normális? titeket is csaltak már meg így?
2010. máj. 4. 08:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi? Azt álmodtad, hogy megcsalt? És emiatt parázol? Ez csak annak a kivetülése, hogy nem vagy biztos magadban (vagy benne).
2010. máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Aludj vissza,és verd el mind a kettőt:-)
2010. máj. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:'( de olyan szar volt :S nem akarom h másé legyen.!!! Ő az én tökéletes mindenem... imádom őt.. de ő.. sokkal komprikáltabban mondja csak ki.. lehet h nem 2 oldalú a kapcsolat?! én azt nem bírnám ki ha elveszteném.
2010. máj. 4. 09:02
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajj bm, ne rinyálj már. Pasi létedre itt húzod a szádat, amiért ÁLMODBAN megcsalt a barátnőd... Nem tudom, mit parázol ezen.
2010. máj. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
76%
szerintem várd meg amíg elmúlsz 12 éves, és akkor már nem fogsz hülyeségeket kérdezni.
2010. máj. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hát én ma álmomban megöltem a pasimat. nem viccnek szántam

és amúgyis eddig legalább 3-4szer megcsaltam álmomban

de most szerinted eze jelent valamit? pfff :D:D:D

2010. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Mit tegyél??? Csald meg álmodban! Vazzeg!
2010. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne legyetek már ilyenek! Ez anyira aranyos. Szereintem csak azért ámodtad, mert ő van mindig a fejedben. Talán jött egy olyan gondolat az eszedbe, hogy mi lenne ha nem veled lenne. És ezt az agyad álomba vetítete le.

Ha ennyire szereted miért nem közlöd vele, hogy nem tudsz nélküle élni?

Vagy ha az megnyuktatt hízelegj.(virág, randi, mozi, ide oda elhívod)

2010. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na idefigyelj fiatal barátom. Vagy megtanulsz férfiként viselkedni vagy felejtsd el a barátnődet. Ne viselkedj úgy mint egy b..zi. Pedig a leírás alapján te egy igazi nyálgép lehetsz aki minden kérését teljesíti a barátnőjének. Hiba. Így fogod elveszíteni, mert egy puhánynak fog tartani.
2010. máj. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:) köszi :)
2010. máj. 4. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!