Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a párom néha annyira horkol, hogy nem tudok tőle aludni?

Figyelt kérdés

Sajnálom felébreszteni, mert akkir neki is rossz, meg ha visszaalszik újra kezdené.

Másfél éve vagyunk csak együtt, heti 1-2-szer alszunk csak együtt, de nagyon félek, hogy mi lesz emiatt összeköltözés után. Nagyon fontos számomra az együttalvás, nen bírnám ki, ha nélküle kéne egy külön szobában aludnom :(


2017. jan. 3. 08:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A hozzaallas kivalo. En is horkolos vagyok, es a felesegem sem szereti. O amikor mar nem birja ki, akkor rugdalassal felebreszt. Igaz amikor visszaalszom ujrakezdem, de legalabb megrugdalt, szoval nyugodtabb. Amugy leginkabb akkor horkolok, ha baromi faradt vagyok, vagy ha alkoholt ittam. De sajna a horkolos emberrel azt csinalhatod, hogy elviseled a horkolasat. En probaltam hason fekve aludni, de majdnem belefulladtam a parnamba, mert mifelenk nincsen normalis magyar parna.
2017. jan. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én ezt nem fogom tudni hosszú időn át elviselni. Rugdosni nem fogom, néha, ha megsimogatom abbahagyja, de általában nem...
2017. jan. 3. 09:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Füldugót érdemes lehet kipróbálni.
2017. jan. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az én barátom is szokott horkolni, ha kicsit részeg vagy ha nagyon fáradt és háton alszik, én ilyenkor megböködöm.

Orrsövényferdülése van, ő igazából akkor is hangosabban szuszog, amikor pl. oldalt fekszik. Engem nem zavar, már megszoktam.

2017. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Külön hálószoba, amit mint írtad nem szeretnél.
2017. jan. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A párom iszonyú hangosan horkol, nem csak akkor, ha ivott esetleg előtte, hanem ez amolyan "alapbeállítása". Azt olvastam valahol, hogy a túlsúly is okozhat ilyet- mi már fogyózunk, hallható az eredmény, de nem tudom, a te párodnak van-e ilyen jellegű problémája. Orrsövényferdülés miatt is lehet, az kb 5 perc alatt megoldható, rutinműtét az egész, ha minden igaz, TB fedezi, de érdemes lenne orvossal is konzultálni.


Ha ezek közül egyik sem, akkor nem tudsz mást csinálni, oldalra lökdösöd vagy füldugóval alszol. Én a horkolás mellett is alszom, mint egy kisbaba, szóval nem tudom, mi lehet egyéb megoldás ezen kívül.

2017. jan. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Vidd el orvoshoz. A horkolás neki sem jó, fel is ébresztheted, mert a horkolása miatt ő sem tud mélyen aludni. Mindigis horkolt, vagy változott valami? Allergia, hízás, bármi?

A kérdés, hogy mennire hajlandó komolyan venni a problémádat, mert a legtöbb esetben lézres műtéttel megoldható a dolog. Ha nem hajlandó semmit tenni azért, hogy egy kicsit is elviselhetőbbek legyenek az éjszakák, akkor viszont ne költözz össze vele. Az alvásmegvonás az egyik legbrutálisabb kínzás.

2017. jan. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van egy fél napos műtét, amikor eltávolítják az ovulát, és az nagyi tudja csökkenteni, sokszor meg is szűnteti a horkolást! Nekem is megcsinálták, azóta inkább csak szuszogok. Illetve bizonyos testhelyzetekben hotkolok csak, de azon egy felébresztés és más testhelyzet felvétele segít! 😎 van olyan kórház pl az Árpád hídnál, ahol tb sen megcsinálják.
2017. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Orrcsipesz :)

Amugy meg nincs is jobb egy külön haloszobanal sztem :D

2017. jan. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Orvos.A férjem is nagyon horkolt,nem lehetett mellette aludni sőt,zárt ajtónál is lehetett hallani. kb. 1 évig külön aludtunk,amikor mondtam neki,hogy vagy elmegy orvoshoz,vagy elválok....rosszul esett nagyon,hogy ő semmibe veszi a problémát.Elment,megműtette,azóta sokkal jobb,ha mégis horkolna,sokkal halkabb,de megsimogatom,pózt vált,és nem horkol tovább...
2017. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!