Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok a párommal aludni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok a párommal aludni, mert horkol. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Füldugóval alszom, de azon is áthallatszik és alig alszom ha nála vagyok. Két éjszaka után karikás a szemem és otthon alig tudom kialudni magam.


Mellesleg egyenlőre a füldugóról sem tud, ha minden igaz. Legalábbis nem mutogatom, hanem inkább dugdosom.


Kivizsgáltatni nem hajlandó magát, pedig olykor alig kap levegőt.


Ha neki rendben van így, hát legyen, de az hogy nem alszom.. van valami ötletetek?


2016. ápr. 13. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Nagyapám volt ilyen, az ő horkolását nyáron az utca végén hallani lehetett. Nem tudom mit lehet ellene tenni. Lehet azt kellene, hogy Te feküdj le előbb aludni és mire ő jön te már csicsikálsz és mire ő horkol te már régen alszol(?)
2016. ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok horkoló mellett aludni. Ha ilyen helyzetben lennék, megmondanám neki, hogy nézesse meg magát, vannak már jó megolások a horkolásra, és amíg horkol, addig külön helyiségben alszom.
2016. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
"Te feküdj le előbb aludni és mire ő jön te már csicsikálsz és mire ő horkol te már régen alszol" - Nem tudom, kinél hogy van, az a gond, hogy nálam ez nem oldott meg semmit a családtagok horkolása ügyében, én felébredek az ilyenekre.
2016. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Különszoba.

Én is el fogok menni vizsgálatra mert horkolok,de bnőm nem akarja,pedig kajakra műtetném is magam.

Nem normális és veszélyes is(agyvérzés,infarktus) plusz nem vmi izgató dolog ez.

2016. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%

#3


Akkor egy hermentikusan elzárt, dupla hangfogó tapétával ellátott alagsorba kell menni aludni, sajnos.

2016. ápr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

>Mellesleg egyenlőre a füldugóról sem tud, ha minden igaz. Legalábbis nem mutogatom, hanem inkább dugdosom.


Ez hiba részedről. Tudnia kéne ról, mint minden másról is. Miért kéne előle bármit dugdosnod? Beszéld meg vele, mondd el neki. Értse meg, hogy ez neked mekkora probléma.


>Kivizsgáltatni nem hajlandó magát, pedig olykor alig kap levegőt.


Ez az ő részéről hiba. Az ő egészségéről van szó, plusz a kettőtük kapcsolatáról. Miért nem veszi komolyan sem saját magát, sem azt, hogy te nem tudsz aludni? Tudod segíteni, támogatni ebben?


Két lehetséges út van, mert így nyilván nem maradhat hosszú távon.

1. külön alszotok mostantól (nem túl szép megoldás)

2. tesztek valamit a horkolás ellen.

2016. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjem is horkol, nálunk a külön szoba a megoldás. Semmi értelme, hogy ő se tud aludni, mert bökdösöm, én se tudok aludni, mert horkol. Túl vagyunk a kivizsgáláson, alváscentrumon, horkolás elleni tapaszon, mindenen, ő továbbra is horkol.
2016. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Az első amúgy nem rossz ötlet. Nem tudom hogy mély alvásból felébrednék-e.

Viszont ő az a lefekszik és két percre rá már alszik típus :D lehet nem tudok hamarabb elaludni.

2016. ápr. 13. 12:46
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Aludni kell, nem hallgatózni! :D

Egy kivizsgálás mindenképp jól jön. A legtöbb ember, egyébként akkor horkol, ha hanyatt fekve alszik, vagy ha nagyon fáradt, kimerült. ha meg alig kap levegőt, akkor kénytelen lesz alávetni magát egy vizsgálatnak. A légzőszervi nehézségek, az nem gyerekjáték.

2016. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi is két külön szobában alszunk emiatt, nem találtunk rá más megoldást
2016. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!