Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti miért szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért szeretitek a párotokat?

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Mert olyan, mint én, csak van egy giganagy pénisze mindeközben.
2017. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert majdnem olyan, mint én, csak férfi verzióban.

Például ha elmegyünk a boltba, akkor nyálazhatok(nem szó szerint) a kocka dolgokra is, pl. Assassin's Creed-es pulcsi, tuti, hogy neki is tetszeni fog. Ha mással megyek, akkor csak annyit fűz hozzá, hogy fura ízlésem van, és ettől még inkább csodabogárnak érzem magam, pedig sok évem ment el arra, hogy beilleszkedjek. Igaz fölöslegesen, de ez van, van már, aki ÍGY szeret. :)


21/L

2017. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert okos (egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány emberre tudtam eddig ezt mondani életem során), gyengéd, kedves, szereti a zenét, ahogy én is. Éjszakákon át dumálunk, amit imádok. Gyönyörűnek látom, pedig kb. átlagosnak mondható (max. annak látszott, amikor először láttam). Vele mindent megoszthatok, ami eddig elüldözte a férfiakat. Ahogy rám néz szeretettel és hálával, ami a szeméből sugárzik, elolvadok. :)

Szeretem még benne, hogy kilép értem a komfortzónájából. Fél a víztől, de eljött velem wellnessezni. :) Nem várom, hogy a mélymedencébe bemenjen, az is nagyszó volt, hogy a derékig érő vízben elüldögéltünk. :)

2017. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!