Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem kezdem eltaszitani magamtól a barátom? Fiúk, titeket ez elüldözne, vagy megértenétek? Nagyon fonto$ lenne pár tanács. ) :

Figyelt kérdés

Az egész azóta tart,mióta valamiért egyre hisztisebb vagyok. Ne kérdezzétek miért, fogalmam sincs mi ütött belém,de hirtelen elkezdtem mindenen agyalni, hogy mit miért tesz úgy ahogy, vagy éppen mit mond és miért épp úgy ahogy. Sokszor visszafogom magam, de van hogy akaratom ellenére kijön belőlem és kötődök vele.

Pl ha együtt vagyunk és felhivja egy haverja,hogy mit csinál, és ő meg egyes szám első személyben mondja,hogy tv-t néz, akkor megemlitem,hogy én itt se vagyok? Utólag hülyeségnek hangzik, tudom. Vagy ha aztmondja egy másik nőre,hogy szép, nagyon rosszul tudott esni, sirtam, olyanokat gondoltam,hogy biztos olyan nőre is vágyik stb. Persze nem nagyon gyakoriak ezek.

Tudom,hogy ez nagyon rossz, és próbálok tenni ellene de nem sok sikerrel.

Most meg már folyton arra gondolok,hogy biztos emiatt elhidegült tőlem, lehet már nem is vágyik úgy rám, hogy velem legyen.

Szerintem az is közrejátszik ebben,hogy lelkileg nem vagyok a toppon. Apukám már nem él, anyukám meg nagyon sokat veszekszik velem, mindenen és semmi se jó amit teszek. Első éves egyetemista vagyok, mindjárt itt vannak a vizsgák és semmit se tudok. Az egész félév azzal telt el,hogy próbáltam megszokni a városi életet, új helyet, hétvégente hazautazást, ami nekem nagyon nehéz volt. Nagyon sokszor könnybelábad a szemem ha eszembe jut mindez, úgy érzem gyenge vagyok és ilyenkor csak a barátom ölelése és szavai kellenek s akkor hirtelen eszembe jut,hogy lehet már az agyára megyek s nem is szeret annyira már ezek miatt. Szó szerint úgy érzem bármit csinálok nem jó és valamivel eltaszitom magamtól.Pedig ez eddigi két év tökéletes volt, valahogy sosem jutott eszembe az,hogy elhagyhat vagy valami baj lenne.

Most is összevesztünk, mert náluk voltam és hivott anyum, hogy haza kellene hozzuk.(5 kmre lakunk tőle) Barátom kicsit húzta az orrát, mert hogy ő úgy tervezte hogy maradunk még nála. Közbe eszébe jutott,hogy valami papirokat is kell intézzen. Én rosszul éreztem magam,hogy miattunk kell +ba járnia, és aztán megint haza, majd újra vissza hozzám, s mondtam,hogy anyukám megvárhat még, intézzük el a papirokat és akkor ülhetünk majd nyugodtan itthon. Erre ő, hogy persze, mert várna is annyit anyám, elhozza haza és visszamegy a dolgait intézni. Láttam rajta,hogy csak plusz probléma neki, elment minden kedvem, arra gondoltam,hogy tisztára nyüg vagyok neki. Ő meg felhúzta magát,hogy miért lettem szótlan. Elmondtam neki,hogy látom csak + probléma ez neki és miattam ment tönkre a terv és elgéggé veszekedésbe torkollott. Pedig úgy terveztük hogy együtt elintézzük a dolgait, hazajövünk s együtt készülünk kicsit a vizsgákra, mert van pár anyag amiben segithet nekem.

Komolyan nem tudom mit tegyek :( 20L


2017. jan. 3. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Az a helyzet, hogy ha úgy érzed hogy nyűg vagy neki, akkor ez minden bizonnyal így is van. Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy te csinálsz/csináltál valamit rosszul (bár ez is lehet), hanem hogy egyszerűen megunt téged. Sokat mondó jel ha havernak nem említi hogy te is ott vagy, amikor pedig épp együtt csináltok valamit. Ez gáz. Az ilyesmi nem történik véletlenül, vagy "elszólásból"... Tapasztaltam én is hasonlót, kiderült hogy a másik jobban is örült volna ha én ott se vagyok. Én elgondolkodnék azon, hogy szükségem van-e ilyen "kapcsolatra" vagy sem...
2017. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is vegyél vissza. Ha bármi bánt, azt ne vágd a fejéhez, főleg ha még köze sincs hozzá, vagy tényleg apróság. A sok hiszti bárkit el tud űzni. Gondold csak magad az ő helyébe. Ok, az tényleg nem szép dolog ha más nőkre megjegyzéseket tesz, de azért nem kell így kiborulni, hisz veled van, nem? Ami anyukáddal volt, azt meg inkább köszönd meg, ne pedig puffogj hogy ez biztos milyen teher neki...

Azt pedig hogy próbáltad szokni az új életedet, azt szinte nem is értem. Én mikor elkerültem egyetemre, 200kn-re otthonról, az első pillanattól kezdve életem legboldogabb időszaka volt. Minek mentél olyan messzire, ha ennyire rossz?

Igen, ha állandóan hisztiskedsz, azzal elfogod marni magadtól. Ha érzed megy föl a pumpa benned, akkor inkább nyeld le, és gondolj arra, hogy ez fog e számítani egy óra múlva, egy nap múlva, vagy egy hét múlva...

2017. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Pedig reméltem,hogy csak én túlreagálok mindent ...:(

Konkrétan egy vásáron voltunk, mikor hivta a haver és válaszolja,hogy hát 'itt vagyok kint, nézelődök'. Mondom utána, csak egyedül vagy ugye? Nem mérgesen, kicsit csipkelödve, majd annyit mondott: jóól van, bocsi na.

Nem ez volt az első ilyen.

Meg a mai esetnél is, gondoltam megmondja,hogy szivesen hazahozza anyumat és majd visszamehetnék vele együtt elintézni a dolgát, de láttam rajta,hogy kedvetlen lett mikor kellett jönnünk.

Veszekedve váltunk el emiatt, most nem tudom mit csináljak én keressem-e ...:(

2017. jan. 3. 12:13
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez volt a legközelebb az otthonomhoz. Csak sosem éltem városban, kicsi faluban lakunk, talán emiatt volt nehezebb.

Meg az órák, az időpontok, estére estem haza az albérletbe és még nem is ettem. Hétvégente siettem haza hozzá, most meg bevagyok sz-rva.

Próbálom visszafogni magam az apróságok miatt, csak nem mindig sikerül.

Nem értem miért lettem ilyen, mikor nem ez volt jellemző rám? Egyetlen ok, ami eszembe jut ez a sok gond most egyszerre rám zuhant...vajon mi lesz ebből :(

2017. jan. 3. 12:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig teljesen normális, hogy szokod az új környezetet és az új életedet. Azért bekerülni az egyetemre, új közegbe, új városba, új emberek közé nem egy egyszerű dolgot főleg, hogy ezt mind egyszerre kell megélned. Emiatt szerintem abszolút lehetne veled megértőbb csak mondd el neki.


Az pedig, hogy mindenen felhúzod magad és mindent szóvá teszel neki az baj. Próbáld meg tényleg nem az összes problémádat és idegességedet rá vetíteni mert annak nem lesz jó vége. Inkább beszéld meg vele ezeket a dolgokat

2017. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam így... Volt, aki megértette és volt, aki nem. Úgy gondolom, hogy ha normálisan megbeszéli az ember lánya a pasival és az tudja kezelni, akkor oké. Ha nem, akkor nem ő volt a megfelelő társ.
2017. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!