Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek, mitől ment tönkre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek, mitől ment tönkre a párkapcsolata (i)? 100%-ot beleadott? Ki/mi volt a hiba? Elmúlt a szerelem? Mire figyeljek oda férfi ként? Hány évesen?

Figyelt kérdés
Nekem (22F) 7 hónapja tart életem első párkapcsolata és úgy érzem hogy el sem tudnám képzelni nélküle az életem (Minden nap meg akarom hódítani a szívét, kedvébe járni) DE egy bizonyos féltékenység, önbizalom hiány van bennem. A barátnőmnek előttem 3 komoly párkapcsolata volt (nem is akarok róla tudni mi volt...) Hogy kerüljem el a szakítást? (NE csak az "ötödik előtti" szerelem legyek) Mire figyeljek legjobban oda?

2016. dec. 14. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem 2 évig tartott az első komoly kapcsolatom.

Leginkább az volt a bajom, hogy nem foglalkozott eleget velem .. neki fontosabb volt a játék mint, hogy velem beszélgessen. Szex terén nem érdekelte, hogy nekem mi a jó.

Így hogy nem törődött velem beleszerettem egy másik férfiba és elhagytam.. :(

22L

2016. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értelek! Sajnálom a dolgot, és köszönöm, hogy megosztottad! Én nem tartom magam papucsnak, de lesem minden kívánságát, figyelek rá, (nekem kb 50000x volt orgazmusom nem érdekel ha van vagy nincs) de próbálom mindig a csúcsra juttatni (valamikor 2x is elmegy, valamikor nem sikerül)
2016. dec. 14. 19:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Bízz benne, törődj vele, támogasd (érzelmileg), hallgasd meg (érdeklődj felőle), beszélgessetek sokat és szeresd nagyon ;) Persze mindez sem garancia arra, hogy életetek végéig együtt maradtok (lehet Te érzed majd később annak a hiányát, hogy nem volt más kapcsolatod - de ez sem biztos), de szerintem egy harmonikus kapcsolathoz ezek mindenképpen fontosak. :) 27/N
2016. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megteszem a tőlem telhetőt, de lehet hogy csak bebeszélem magamnak, de mintha már lemondott volna az "igaz szerelemről" párszor mondta, hogy: "az se biztos hogy 1 év múlva együtt leszünk" meg hasonlók... (ez persze nagyon rosszul esik) Eléggé züllött gyerek voltam, de ő megváltoztatott, értelmet adott az életemnek, munkát vállaltam, saját lakásra gyűjtök, hogy együtt éljünk.
2016. dec. 14. 19:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"az se biztos hogy 1 év múlva együtt leszünk"- Ez nem hangzik jól. De mi lenne, ha megkérdeznéd, hogy miért gondolja így? Lehet, hogy nem is benned van a hiba, lehet, hogy ő érzi úgy, hogy vele nem stimmel valami, és Neked nem tud megfelelni.

Nekem nagy félelmem például, hogy a hormonbetegségem miatt nem tudok gyereket szülni a páromnak és nagyon meg tud bénítani, és ennek hangot is adok. Nem akarom az idejét vesztegetni, ha ő másban több potenciát lát, hiszen a boldogságát akarom.

2016. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne féltékenykedj ok nélkül, ne lógj rajta non-stop, támogasd, hogy sikeres legyen abban, amit csinál, ne zárd el a barátaitól, mutass neki új dolgokat, és igen... a szexben adj meg neki mindent.;)

Én az utolsó kivételével semmit nem kaptam meg a fentiek közül sajnos.

34/N

2016. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az eddigi egyetlen kapcsolatomnak azért lett vége mert én nem voltam olyan fontos a fiúnak mint ő nekem. Nem foglalkozott velem, nem töltöttünk elég időt együtt, kimutatta ugyan az érzéseit de túlságosan gyerekes volt hozzám ettől függetlenül. Sokat bulizott és piált, az egyetem miatt sokszor volt részeg a bulikban aminek én nem örültem főleg, hogy távkapcsolatban voltunk. Inkább a barátait és a szórakozást választotta helyettem és ez olyan 80-20% arányban a bulinak szólt.. Ezért szakítottunk :/
2016. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket!
2016. dec. 14. 20:39
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A jó párkapcsolatban sokat kommunikálnak, mindkét fél elmondja mi jó és legfőképp mi rossz neki a kapcsolatban. Mindketten törekszenek arra, hogy változtassanak, kompromisszumot kössenek bizonyos dolgokban. Minden ember más, ezért vannak amiket másképp látunk. Én vallom, hogy hasonló a hasonlóval tud harmonikusan élni, tűz és víz nehezen jön ki, mert más a természetük, adott esetben fontos dolgokban nem értenek egyet, ezeket pedig nem minden esetben lehet közös nevezőre hozni. Ha elfogadsz egy tanácsot, azért ne telepedj rá nagyon, mert az sem minden esetben jó, ha nagyon lesi minden kívánságát az egyik fél a másiknak. Én konkrétan hidegrázást kapnék, ha a férjem folyamatosan a kedvem lesné, nekem ez olyan pincsikutyás. Az arany középutat kell megtalálni. Az én férjem ezt megtalálta, törődik velem, de nem telepszik rám, megmarad a "férfias törődésnél". :)
2016. dec. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!