Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire érthető szakítási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érthető szakítási indok a túl sok előző párkapcsolatból származó fájó emlék?

Figyelt kérdés

Túl korán ugrottam bele egy új kapcsolatba.

Ennek 2 hónapja. De minden este fáj a lelkem az előző miatt, mert tönkretettem egy embert. Viszont még egyet nem szeretnék, de mégis úgy érzem h egyedül kell lennem, mert mellette nem tudom feldolgozni. Az új párom viszont bolundulásig szeret. Ha elhagynám ezzel az indokkal ő is összetörne egy jó időre

Mit tennétek a helyemben?



2017. jan. 3. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha még nem dolgoztad fel a korábbi párkapcsolatodat/taidat, és nem állsz készen arra, hogy teljesértékűen jelen legyél a jelenlegiben, az egy teljesen érthető és értelmes szakító indok. De egyébként én amondó vagyok, hogy minden érthető szakítási indok, amiben az van, hogy te ezt most valamiért nem akarod vagy nem tudod csinálni.
2017. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

viszont ő is nagyon megsinylené, ha elhagynám, hisz végre bizik valakiben, eddig nem volt senkije.

Abszolute megsemmisülne egy része.

Így miatta is úgyan úgy szenvednék

2017. jan. 3. 16:48
 3/4 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Egy picit későn kezdtél ezen agyalni kérdező, már elve nem kellett volna összejönnöd sem vele, tudtad már az elején is, hogy nem vagy túl az exen. Az ilyen kapcsolat már az elején halálra van ítélve, nem lehet úgy kezdeni újat, hogy fél lábbal még az előzőben vagy, lehet h az újjal tök jól működhetet volna más körülmények között, de nem így. Úgy fogja érezni a jelenlegi, hogy megvezetted és nem jogtalanul. Voltam én is ilyen szituban, én voltam akivel kicsesztek, de ott még ennyire korrekt sem volt velem a nő, ott mentek a hazudozások, exével újra felvette a kontaktot a hátam mögött, még ki se mondtuk a szakítást szinte, de már exnél aludt stb.

Minden esetre a legjobb amit már tehetsz, hogy őszintén elmondod neki, mennyire sajnálod és bevallod neki, hogy még nem szakadtál el az extől, nem tudsz most kapcsolatban lenni...csak aztán nehogy te is az exnél köss ki az "egyedül akarok lenni" duma után.


Minden esetre

2017. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt a gond, sajnos még az előzőt nem tudtam lezárni, így nem is ment a kapcsolat kialakítása egy nővel. Bár ott más is közrejátszott, nem láttam a személyiségét a köd miatt, csak fellángolás volt, mert hirtelen ugrottam bele, hiányzott az előző. Miattam nem ment a dolog, nem zártam még le.
2017. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!