Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm ex pasija?

Figyelt kérdés
Na szóval..Van egy fiú nagyon tetszik én is tetszek neki. De a legjobb barátnőm "járt" vele. (még általános iskola 4. osztályba) most 8.-osok vagyunk, de a barátnőm mégis haragudna érte ha járnánk, pedig azt mondta nem tetszik neki a fiú. Nem tudom mit csináljak, egy helyre megyünk továbbtanulni barátnőmmel és a fiúval is. Szerintetek járhatok vele vagy nem?

2015. febr. 27. 12:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ne menj vele egy helyre továbbtanulni!hidd el lesz majd új barátság a jövőben még :)
2015. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha fontos neked a barátság, akkor felejtsd el a fiút. Lesz még sok hozzá hasonló.

25/N

2015. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj erről a barátnőddel. Mond meg neki, hogy te megpróbálnád a fiúval, és neki ugysem tetszik már..akkor miért ne.:)
2015. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Beszéltem már vele erről, de akkor is össze vesztünk.

De a fiúval már több mint egy éve jóba vagyunk és mindig is tetszett. A barátnőmet sem akarom elveszíteni..nem tudom mit tegyek.:(

2015. febr. 27. 12:57
 5/14 kendrazoltan ***** válasza:
50%

Ezek elvi kérdések, csak annyit tudok leírni belőle, amennyit jómagamra vonatkoztatok az ilyen jellegű kérdésekből:


Én SOHA nem járnék / feküdnék le olyan nővel, akihez akármikor, ismétlem AKÁRMIKOR akármilyen köze is volt egy barátomnak / haveromnak / ismerősömnek, legyen az bármilyen közeli vagy távoli. Itt beszélhetünk olyanról, hogy egy távoli ismerős egyéjszakás kalandja volt, akkor sem...szimplán mert ellenkezik a legalapvetőbb elveimmel, aminek az alapja a mások iránti tisztelet. Ha ez a te fejedben megfordult, akkor te nem tiszteled a "legjobb barátnődet", tisztelet nélkül pedig nincs barátság sem...sajnos nem elvárható, hogy 14-15 évesen ezt átérezd, de idővel ugyanígy fogod gondolni te is...

2015. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Őszintén nem értem a baártnőde...ha rendes kapcsolata lett volna a fiúval akkor teljesen megértem, de általános 4. osziban 'járt' (!) vele, nem hiszem h ez kapcsolatnak nevezhető. Viszont, ha a barátnőd ezért megharagudna, akkor szerintem is hagyd a pasit..
2015. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 kendrazoltan ***** válasza:
100%
Nem szeretném, hogy azt gondold, meg akarlak bántani az előző hozzászólásommal, de ha az a kérdésed, hogy mi a helyes döntés, amit a későbbiekben (akár sok év múltán) nem fogsz megbánni, akkor azt tanácsolom, hogy hagyd azt a fiút, mert ilyenkor a "csajok/pasik" jönnek-mennek, viszont a barátok gyakran gyerekkori barátságból is megmaradnak életed végéig...
2015. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Nézd inkább barátnődnek fájjon az ha jársz a sráccal, mint neked az, ha miatta kihagynád.


Utóbbi esetben is csak emiatt is barátnődre neheztelnél, első esetben meg valószínű hogy egyszer összevesztek, aztán vagy kibékültök vagy nem.


Mi haverokkal is versengünk csajokért, ha haver veszít, és ezt nem tudja méltósággal viselni, az éppen olyan ellenszenves tulajdonság, mint ha elvesztett focimeccs után kaffogna.

2015. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom hány éves vagy kendrazolta, de lehet, hogy ebből az elvedből engedned kéne... ez így kissé szigorú... nekem egy barátnőm ellopta az ex pasimat, aki nem sokkal azelőtt szakított velem, hogy ráröpült a barátnőmre. a barátnőm titokban kezdett vele találkozgatni, tagadta előttem is, lebuktak, volt nagy balhé, összeveszés, de nekem fontosabb volt a barátnőm, mint az expasi, így kibékültünk.

ennek már 10 éve, azóta házasok és van 2 csodaszép ikerlányuk!


na most ha ilyen elvei lettek volna neki is (szemmel láthatóan nem voltak...) akkor most lehet, hogy boldogtalan és magányos lenne. nekem nem volt egy nagy szerelem a sráccal, nem is tartott sokáig, így miért ne?

egy idő után nem fogsz olyat találni, akinek sosem volt köze egyetlen ismerősödhöz sem... és ha életed szerelme várna rád, de valaha járt egy haveroddal?


a konkrét kérdéssel kapcsolatban meg, ha igazán jó barátnőd, akkor ugyanúgy meg fog bocsájtani, ahogy én tettem, de szerintem csak akkor kezd a sráccal ha tényleg nagyn, sőt NAGYON NAGYON bejön.

2015. febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon nagyon bejön a fiú, már körülbelül egy éve.:) De akárhányszor szóba hozom a barátnőm megharagszik. De ha igaz barát lenne miért ne akarná hogy boldog legyek, és ennyi idő alatt miért ne értené meg hogy tényleg szeretem ezt a fiút?
2015. febr. 27. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!