Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én dramatizálom túl, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorsi31 kérdése:

Én dramatizálom túl, vagy tényleg nem kellene szóba állnom vele többet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Kicsit segítsetek nekem..Szitu..ismerkedési fázis,több együtt töltött alkalom, mindennapos telefon vagy chat éppen melyik...Ma volt egy kisműtétem, amit mondtam neki reggel, mikor megkérdezte, hogy milyen a napom..nem ma lett volna, hanem holnap, de ez most lényegtelen..mondtam neki, hogy bent vagyok a kórházban, erre jön a válasz, hogy majd el múlik az is egyszer..azt hittem köpni nyelni nem tudok..mondom oké..beszéltem neki erről korábban, mondtam nem nagy műtét, semmi xtra haza is akarok jönni, de hogy még azt sem kérdezte meg, hogy mi meg hogy...hát nem tudom,,de mindenesetre szarul esett a dolog..Ebben az egészben csak az a fura, hogy én ma dolgoztam volna mondtam is neki az este, hogy ma dolgozom, de hát így alakult, hogy meg kellett hogy csinálják ma a műtétet..azon is gondolkodtam, hogy nem e hazugságnak vette, mert én azt írtam ma dolgozom, reggel meg azt, hogy kórházban vagyok..biztos én vagyok a hülye, hogy agyalok ilyesmin..de hátha vannak nálam okosabbak...

2017. jan. 5. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hulye es nem dramatizalod tul > de legalabb megkerdezte volna hogy mitortent hogy valtozott a mutet idopont ,arrol nem is beszelve hogy hogy vagy es hogyerzed magad > ez lenne a minimum
2017. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Eléggé túlbonyolítod, annyira nem lehet nagy dolog, pl. egy benőtt köröm kimetszése is egynapos sebészet, aztán mégse várja el normális ember, hogy a friss kapcsolata a folyosón bőgve várja, hogy túlélte-e.

Majd kapsz egy puszit a bibidre, aztán kész.


Egy ilyen miatt nem kell kiadni a sátorfáját, szerintem te vársz túl sokat tőle.

2017. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vártam volna, hogy ott zokogjon, meg várjon amúgy is elég nagy a távolság, csak mondjuk annyit mint amit az 1.írt.fordított esetben én biztosan megkérdezném, hogy hogy vagy meg ilyesmi..de azért ezt hogy mond meg valakinek, hogy figyelj már legalább annyit kérdezhetnél, hogy hogy vagyok?!
2017. jan. 5. 12:28
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem vágom, hogy ti most akkor együtt vagytok-e vagy sem... mert ha nem, akkor milyen alapon várnál el tőle valamit?
2017. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó olvasd el amit a bevezetőben írtam...nem vártam el semmit, csupán annyi volt a kérdésem, hogy ki hogy reagálná le a dolgot..azt hiszem bármilyen emberi kapcsolatban alap az, hogy nem vagyok a másikkal bunkó főleg nem azzal, akivel ismerkedem és még némi közöm is van hozzá..
2017. jan. 5. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe az emberbe nem sok empátia szorult.

Nem mint leendő pasid, de mint ember az embertől is illett volna megkérdeznie,hogy vagy..

Én legalább is ha tudom,hogy valakit a legapróbb dologgal műtenek is érdeklődöm a hogyléte felöl.

Sőt, most tudtam meg,hogy egy barátomnak (akivel már nem állunk olyan közel egymáshoz) meghalt az édesanyja.

Minimum az volt,hogy félretettem a sértettségem és részvétet kívántam.

Nemhogy egy alakuló kapcsolatban.

2017. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!