Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy a barátnőm tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a barátnőm tartja a kapcsolatot a volt barátával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A csávó nem bánt vele jól, de végül nem haragban váltak el. Ez volt egy éve, azóta még chatelnek. Pár hónapja vagyunk együtt mi még csak, meg eleve nem várom el, hogy egy három-négy éves kapcsolatot csak úgy felejtsen el, mégis zavar. Megkérdeztem, azt mondta nincs nagy tartalma, csak írogat. Egyszer mondta, hogy szeretné lezárni, én mondtam neki, hogy ő ismeri, ő tudja mi lehet ennek a módja. De azóta mégis valahogy mindig előkerül, hogy jajj beszéltünk vagy épp látom, hogy tőle jött egy üzenet. (Nem olvasok bele, csak ott van mellettem és meglátom a képet, ennyi.)

Tudom, hogy nincs semmi, teljesen megbízok benne, korlátozni sem szeretném, azt sem szeretném, ha bárkinek a szemében úgy jönne ez le, hogy én eltiltom tőle...De az utóbbi időben mégis egyre jobban emészt, önkéntelenül is eszembe jut, hogy nekik múltjuk van, önkéntelenül is hasonlítgatom magamat hozzá.


Abban biztos vagyok, hogy a barátnőm szeret és nem hazudna, a megcsalás gondolata meg eszembe sem jut!



2017. jan. 5. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki ezt így, ahogy ide leírtad, kiabálás, hibáztatás, veszekedés nélkül!


Javasold neki, hogy hacsak ő nem szeretné ezt így fenntartani, akkor ritkítsa a beszélgetést - nem kell minden napot megosztani az exével. Az egy dolog, hogy időnként szóba állnak, nem kell elfelejteni a másikat, de nem kell, hogy a hétköznapjaitok része legyen az ex.


Én egy munkahelyre kerültem a volt párommal, így mi is érintkezünk, általában munkaügyben, de kb. fél évente van egy beszélgetés vagy e-mail váltás nem munkahelyi témában is, pl. a családjáról vagy ilyesmi. Mi is 4 évig voltunk együtt, viharos szétválás volt, nekünk csak utóbb szelídült meg ilyen barátságos ismeretséggé a kapcsolatunk.

2017. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szergej55 ***** válasza:
0%
Problémás. Ha valakihez nem vonzódik egy nő, nem hiszem, hogy bármilyen kapcsolatot tart vele. Sajnos esélyes, hogy pótlék vagy, de nem mondom biztosan.
2017. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos én nő vagyok, és nem tartom a kapcsolatot semelyik exemmel, azzal sem, akivel 0 haraggal váltunk el... amikor tartottam az egyikkel, azért volt, mert mélyen belül még reménykedtem. Még akkor is, amikor valakivel ismerkedtem. Végül az elég hamar kipukkadt és semmi sem lett belőle, de éreztem, hogy ez így nem lesz jó, utána pedig jött a mostani barátom, aki mellett szükségét sem éreztem, sőt, pár nap alatt rájöttem, hogy ezerszer különb ember van mellettem most. Dióhéjban ennyi.
2017. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ha valakihez nem vonzódik egy nő, nem hiszem, hogy bármilyen kapcsolatot tart vele. "


Rengeteg emberrel tartom a kapcsolatot, akikhez nem vonzódom szexuálisan. Emberileg nyilván igen, ezért tartok fenn velük kapcsolatot: kollégák, barátok, ismerősök. Az exeim közül csak eggyel nem állok szóba, aki hatalmas görény volt, a többiekkel - mint régi évfolyamtársakkal vagy kollégákkal - néhanapján beszélünk. Nem hinném, hogy mindkettővel titokban viszonyt szeretnék folytatni.

2017. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!