Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem választ engem? 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem választ engem? 23 éves lány vagyok,2 éve "együtt vagyok" a volt munkatársammal (38), akinek felesége van és két gyereke. Magyarul, én vagyok a szerető.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy önzés, amit művelünk (ezzel kapcsolatban, ha lehet kíméljetek meg a megjegyzésektől és erkölcsi tanácsoktól), de rettentő szerelmes vagyok, és tudom, érzem, hogy ő is belém.

Mikor összejöttünk, én már régóta szerettem, szűz voltam még, és ő 1,5 évet várt rám,mert szeretett. Tehát közel sem csak testi kapcsolat van köztünk. A feleségét is szereti,de már nem úgy, mint az elején, teljesen kihűlt a kapcsolatuk.(a gyerekeket imádja) Velem viszont boldog és szerelmes, mégsem hagyja el értem a családját.Szerintem fiatal még ahhoz,hogy egy olyan kapcsoaltban éljen,amiben sem érzelmileg,sem szexuálisan nem kapja meg,azt amire vágyik. Boldogok lehetnénk együtt,bár tudom,hogy a kezdet nagyon nehéz lenne. De mégis,szerintem még csak meg sem fordul a fejében,hogy engem válasszon. Miért?

A kapcsolatunk egyébként teljesen titkos,csak a legközelebbi barátok tudnak róla (hárman).

Kérem,csak azok válaszoljanak,akik nem csak "ribanc és a szemét férj" szintű vélennyel vannak a helyzetről.


2008. okt. 8. 13:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezhetem történt azóta valami? Elvált,vagy szétmentetek?
2014. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!