Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lány nem akar komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány nem akar komoly kapcsolatot, hogy vegyem rá? 21/F

Figyelt kérdés

Már hónapok óta (2-3 hónapja) ismerek vagy ismerkedek egy lánnyal. Már az elejétől úgygondoltam komolyan tervezek vele mert benne majdnem minden megvan ami nekem kell.

De már az elején hangoztatta, hogy Ő neki nem kell komoly kapcsolat. 18 éves éves és úgy gondolja neki most nem férne bele megint egy párkapcsolat.

Az a helyzet hogy az elején úgy gondoltam hogy majd ha lefekszünk egymással akkor úgyis megváltozik. Már jópárszor szexeltünk is, mondhatni összejárunk. Ő keres engem általában, sőt még azt is mondta hogy én vagyok neki eddig a legjobb és szeret velem lenni minden téren de még mindig nem hajlandó párkapcsolatról gondolkodni.


Egyszerűen hiába érzi velem olyan jól magát, jó velem a szex, vonzódik hozzám mégsem akar többet pedig már párszor összefutottam a szüleivel, testvérével, barátaival is és mindenki kérdezgette hogy mi együtt vagyunk e?


A barátaim szerint egyenesen debil vagyok hogy nyakamba vennék egy párkapcsolatot amikor nekem a legjobb a világon hiszen kötöttségek nélkül szexelek egy ilyen csajjal. Az eddig igaz is csak én már régóta többet érzek. Meg mondták is már nekem hogy ez az ő döntése (mintha én ezt nem tudnám?) és ne akarjak változtatni rajta. DE akarok! Csak fejébe vette ezt a hülyeséget hogy neki most X ideig nem lesz kapcsolata és ezért minden lehetőséget eldob magától? Jó tegyük fel én nem létezem és szembe jön vele a nagy Ő most akkor vele is csak reszelteti magát és elküldi? Gratulálok...

Egyébként nem fekszik össze más fiúkkal szóval tényleg nem értem. Láttam már rajta is a hajlandóságot, hogy próbálja az érzelmeit leküzdeni "ne nehezítsd meg" meg ilyenek. Mit ne nehezítsek meg? Az ovodás fogadalma betartását hogy nem lesz kapcsolata? Mert ezen a sz**ságon kívül más nem tartja vissza. Nemtudom ki mosta így ki az agyát.


2017. jan. 6. 13:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A nem akarok komoly párkapcsolatot jelentése az, hogy nem akarok komoly párkapcsolatot veled. Akár fiú, akár lány mondja ezt. Ne teperj nála, felesleges.
2017. jan. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!