Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán az lenne a legjobb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán az lenne a legjobb ha elköltöznék?

Figyelt kérdés
Párommal két napja nem beszélünk. Az okát én sem tudom. Még délelőtt mondta hogy szeret, délután meg kikelt magából miközben mostam, hogy elege van abból hogy hozzám kell igazodnia és egyedül akar élni. Nem értettem az egészet, és igen elkezdtem sírni, mire Ő még jobban felhúzta magát, és kiment a házból. Tegnap kérdeztem meddig nem szól még hozzám, azt mondta semmi baja.Ma megint megkérdeztem hogy most mi is a baj, megint azt mondta semmi. Én ezt nem bírom így, hogy semmit nem mond. A megcsalás kizárt, itthon dolgozik, ha megyünk is valahova mindig együtt megyünk. Nem régi kapcsolat most leszünk 1 éve együtt.
2017. jan. 6. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elég nehéz helyzet, ha nem hajlandó kinyitni a száját, hogy mi baja van...


Várd meg mire kinyögi, de ne fuss utána!

2017. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 llorTllorT ***** válasza:
100%
hagyd ott a pi csába szélhámos alak.
2017. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívja a pszichológia passzív agressziónak. Egyértelmű, hogy problémája van, de nem mond semmit, nem csinál semmit, te meg töprenghetsz, hogy mi is a baja.


Igazából sok tekintetben pszichésen még rosszabb is, mintha ordítana, nem szabad ebbe a játszmába belemenni.


Ha tudsz, akkor legalább néhány napra költözz el tőle valahova, előtte világosan közöld vele, hogy miért teszed.

2017. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hagyd ne beszélgess vele az ilyen tipussal nem lehet mit kezdeni !Te idegeskedsz hogy mi a baja és kitudja meddig tart ez nàla én nem fàrasztanàm magam ilyen nehéz esettel !
2017. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3. Ebben van valami. Igazából mindig úgy csinálja hogy nekem legyen bűntudatom minden miatt, és hogy minden az én hibám. Velem veszekszik, ingerlékeny, mások felé pedig úgy mutatja hogy egy teljesen nyugodt családcentrikus ember, pedig ez nem így van.
2017. jan. 6. 18:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem gondolkoznék ezen a helyedben, egy ilyen ember mellett csak pokol lesz az életed. A legjobb döntés, ha félreteszed az érzelmeid és megszabadulsz ettől a játszmázós, passzív-agresszív alaktól. Ha tényleg szeretne téged, nem csak saját magát, akkor nem bánna így veled.
2017. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak az ilyen pasikkal az a legnagyobb probléma hogy ha pl te lennél nehézhelyzetben akkor nem az az első mondata hogy nyugodj meg dràgàm majd megoldjuk ehelyett inkàbb bedurcàzik és sztem se fuss utàna !
2017. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Csak az ilyen pasikkal az a legnagyobb probléma"


Ez nem tipikus férfi viselkedés minta, mindkét nemben vannak akik így "működnek", nekem például az exbarátnőm volt ilyen (és egyébként kicsivel gyakoribb is a nőknél, a férfiak inkább kiadják magukból).


Szóval az ilyen emberekkel nem az a baj, hogy mit tesznek a másikkal HA, hanem az, hogy mit tesznek aktuálisan.

2017. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szép csendben pakolj össze és költözz el. Ne szólj hozzá ha kérdez valamit. Pár nap után kiderül mi baja.
2017. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy éretlen gyerekes a pàrod vagy nem csak veled van baja sztem hahyd most kicsit és ha pàrnap mulva sem mond semmit akkor költözz el !
2017. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!