Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán az lenne a legjobb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán az lenne a legjobb ha elköltöznék?

Figyelt kérdés
Párommal két napja nem beszélünk. Az okát én sem tudom. Még délelőtt mondta hogy szeret, délután meg kikelt magából miközben mostam, hogy elege van abból hogy hozzám kell igazodnia és egyedül akar élni. Nem értettem az egészet, és igen elkezdtem sírni, mire Ő még jobban felhúzta magát, és kiment a házból. Tegnap kérdeztem meddig nem szól még hozzám, azt mondta semmi baja.Ma megint megkérdeztem hogy most mi is a baj, megint azt mondta semmi. Én ezt nem bírom így, hogy semmit nem mond. A megcsalás kizárt, itthon dolgozik, ha megyünk is valahova mindig együtt megyünk. Nem régi kapcsolat most leszünk 1 éve együtt.
2017. jan. 6. 17:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"délután meg kikelt magából miközben mostam, hogy elege van abból hogy hozzám kell igazodnia és egyedül akar élni. "


Megmondta,hogy mi a baja! Egyedül akar élni! Nem akarja ezt a kapcsolatot,röviden,tömören a tudtodra adta!

Lépj le szó nélkül pár napra,meglátod keres-e? Ha igen,mondjad neki,ha nem tudjátok megbeszélni,vissza sem mégy! Ennyi! Ne hagyd,hogy kénye-kedve szerint szórakozzon veled!

2017. jan. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, történt már valami?
2017. jan. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!