Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom emiatt hisztizik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom emiatt hisztizik, fiúk, miért olyan fontos ez?

Figyelt kérdés

Szeretem, hogy hosszú a hajam, de már rettentően unom.

Régebben volt, hogy ilyesmi frizurám volt:

[link]

Jól állt, imádtam. Nagyon hiányzik, hogy megint olyan legyen.

A párom úgy ismert meg, hogyár vállig érő volt, azóta pedig hátközépig ér bőven.

Sokszor felhoztam neki a dolgot, de mindig iszonyúan kiakad és kézzel-lábbal tiltakozik, mert szerinte a rövid haj nem vonzó.

Kérdeztem, hogy akkor nem tetszenék neki, elhagyna? De azt mondta tetszenék neki és nem szakítana emiatt.

Mkt csináljak, nem akarom, hogy ne legyek vonzó neki, de imádom azt a rövidet, ami volt (éppen ezért egy köztes megoldás nem játszik, nekem a rövid kell :D)


2017. jan. 7. 14:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%

1. a te hajad, azt csinálsz vele, amit akarsz

2. magadnak tetszél első sorban, utána jöhet csak a pasi

3. ha neked tetszik, akkor vágasd le, de nőként mondom, hogy a pasik inkább a hosszú hajat szeretik a nőkön, ez köztudott, a rövid haj fiús, a nő éke a mosolyon kívül a szép hosszú haj


A te döntésed, hogy mit csinálsz! Majd megszereti, és ne hagyd hogy zsaroljon téged!

2017. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb férfinek a hosszú hajú nők tetszenek.

Erre nincs külön magyarázat.

2017. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
17%
Csináld, ha jól esik, de ne csodálkozz, ha elhagy utána.
2017. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
70%
Légy HAJthatatlan! :D Beb...na, ha ezen múlna a kapcsolat.
2017. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
Olyan frizurát válassz, ami neked leginkább tetszik és praktikus, hiszen te fogod viselni. Vannak lányok, akiknek kifejezetten jól áll a rövid haj, meg hát nyilván nem a rövid hajon fog múlni, hogy mennyire vagy vonzó. A barátod pedig rendkívül önző.
2017. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
3.: aki csak a hajam miatt van velem, az inkább hagyjon is el :)
2017. jan. 7. 14:32
 7/32 anonim ***** válasza:
24%

Ezek a rövidebb frizurák annyira nem tetszenek nekem sem, de hát embere válogatja, van akinek tetszik. Nekem a középkorú-"öregecskedő" (idézvén egy klasszikust) nők ugaranak be róla (a környéken náluk divat a rövidítés és nekem gyerekkorom sárgásbarna-filteres világát juttatja eszembe. Nem szerettem, de emiatt is szubjektív kinek mi tetszik)


Tedd azt mi jólesik, ahogy neked jó, de ne sírd végig az internetet, ha a barátod elhagy vagy csak tetteti, hogy tetszik ez neki. Neked például tetszene, ha derékig érő hajat növesztene és befestené vörösre, mellé hasonlóan gyönyörű szakállat térdig? Ugye, hogy nem?


Bár elnézve amit írsz, a Ti kapcsolatotok mindkét fél oldaláról rossz. Ahogy elnézem, pont "leszarjátok" egymás véleményét és mindketten csökönyösen ragaszkodtok a saját véleményetekhez...


Kompromisszumokra képtelennek tűnsz "egy köztes megoldás nem játszik, nekem a rövid kell"... No comment ez inkább.

2017. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
69%
#5, pedig én nagyon csodálkoznék azon, ha érett, felnőtt ember elhagyná a párját, esetleg elválna a feleségétől azért, mert levágatta a haját.
2017. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Leirta, hogy miert olyan fontos ez: mert szamara a rovid haj nem vonzo. Es tudom, hogy senkit sem erdekelnek a kulsosegek, es mindenki a sziv legbelsobb hurjait nezi csupan tarskereseskor, azert a masodlagos nemi jellegek fontosak, illetve a szamunkra vonzo tulajdonsagok krealjak bennunk a vonzalmat.

Tehat, ha valakinek nem tetszenek a rovid haju nok, akkor te sem fogsz tetszeni neki, hiaba vagy te te. Ugyanugy szeretni fog teged ebben biztos vagyok, de a vonzalom egy jo reszet megoli a haj rovidsege, mert egyszeruen ilyen az ember. Gondolom, te sem orulnel neki, ha a parod hirtelen szamodra nem vonzo tulajdonsagokat venne magara (legyen az plusz 30 kilo vagy kopaszsag vagy szakal vagy akarmi ami teged taszit). Nem szunnel meg szeretni mint embert, de a szexualis vonzalom egy resze eltunne (ami a kesobbiekben okozhatja a kapcsolat minosegenek a romlasat). Az en parom pl. azzal magyarazza (bar nekem eszembe sem jutna levagatni az "koronamat" :D), hogy szeretkezes kozben vagy olelkezes kozben jo erzes beleturni, simogatni, jatszani a no hajaval - na, most ilyen rovid haj eseteben beletur, es kb. azt erezheti csak, mintha egy ferfival lenne. Ez a kepzettarsitas meg csoppet megoli a dolgokat :D. De ezt csak az en baratom magyarazata a tobbi meg az en velemenyem. Ha le szeretned vagatni, akkor tedd meg, csak utana ne kezdj nyavalyogni, hogy a parod megsem fordul ki onmagabol, es kezdi imadni a rovid hajat. Szerintem ez a lenyeg.

2017. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket :)
2017. jan. 7. 14:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!