Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem áll ki mellettem a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem áll ki mellettem a párom. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Párommal Hollandiába dolgoztunk egy hónapot egy étterembe. Egy hónapra szólt a megállapodás, én haza is jöttem,párom ottmaradt. Volt az étterembe még egy másik magyar pár. A csaj egész hónapba piszkált, olyanokat mondott hogy bennem nincs emberség... Mikor eljöttem,meg küldözgette az üzeneteket, hogy én annyit érek mint a kutyája eszek, szarok,iszok meg huggyozok...hogy ennél többet nem érek. Nem a csaj érdekel, mert megvédtem magam természetesen. Az zavar, hogy eljöttem és a párom úgy viselkedik ezzel a nővel, mintha semmi se történt volna, nem áll ki mellettem és nem véd meg. Ugyanúgy beszélget ezzel a nővel, ugyanúgy jóban van vele. Egyszerűen nem érdekli, hogy a barátnőjét alázzák, nem számít neki.És még ha ezt mondom páromnak, nekem mondja hogy fejezzem már b, hagyjam békén ezzel.
2017. jan. 8. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Én maradtam volna ott a pàrom mellett mert ezzel csak azt éred el hogy mégjobban fikàzni fog a csaj!Ha lássa rajtad hogy àllod a sarat előbb utóbb békén hagy sztem!
2017. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
" én annyit érek mint a kutyája eszek, szarok,iszok meg huggyozok...hogy ennél többet nem érek." Látod, ilyen a szerelem! A párod mindezek ellenére szeret téged.
2017. jan. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
És miért mondott rád ilyeneket? :D Bocs, de ilyeneket ok nélkül nem mondanak még akkor sem, ha egyébként ezzel a stílussal nem értek egyet.
2017. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért,mert a pénteki busszal hazajöttem Magyarországra, és szombaton vannak a legtöbben az étteremben és neki kellett helyettem a pultba lennie... mivel az a pár akinek a helyére kimentünk nem jött vissza 5-ére, akkora kellett volna visszaérniük.És így őt rakták be a pultba szombatra.
2017. jan. 8. 13:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Uramisten.. de egy primitív csaj lehet.

Ha a pasid nem áll ki melletted, akkor az a kapcsolatot annyit is ér.

2017. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szergej55 ***** válasza:
Most már tudod, milyen férfinak lenni. A csaj egy sudribunkó, az az injekcióval elaltatós kategória.
2017. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasit biztos ott hagynám,aki ennyivel letudja.Vagy kiszúrásból összeszűrtem volna a levet egy holland mukival,felmondtam volna és direkte oda elvitettem volna magamat vele,hogy a pasinak és ennek a primitív nőnek fityiszt mutassak.
2017. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet màr nem vagy neki olyan fontos màrmint a pasidnak sztem ez a nő ràmozdulhatott a pasidra téged kipécézett és igy letudta hogy te elmenj a képből!A pasidat ugy ugràltathatja ahogy neki tetszik ő meg aszisztàl is hozzà gondolom bólogat mintegy kiskutya !Nem veszitettél semmit sem ilyen pasi megérdemli hogy kihasznàljàk .
2017. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!