Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el? Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el? Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Egy szórakozóhelyen véletlenül nekimentem egy férfinek. Rögtön zavarba jöttem, mert kegyetlen jól nézett ki, izzott körülötte a levegő, nagyon jó humora van. Mivel bizonyos stílust képviselők között (mint utólag kiderült) elég ismert, gyorsan rátaláltam én is fb-on. Még külső szemlélőként is olyan tulajdonságai vannak, ami a mostani páromból hiányoznak. Amióta belé botlottam, néha azon kapom magam, hogy belegondolok, milyen jó lehet a barátnőjének (mivel neki is van, mindketten tartós kapcsolatban élünk). Az biztos, hogy azért is tetszett meg, mert igenis gond van a kapcsolatomban, nem szán rám elég időt a párom, nem élünk tartalmas életet együtt. Próbálom jobbá tenni a kapcsolatot. Viszont az érzéseimmel nem tudok mit kezdeni, csak megpróbálom őket elnyomni. Volt már valakivel ehhez hasonló?
2017. jan. 6. 18:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, csak ez a beszélgetés zajlott le köztünk:

"Bocsi"

"Semmi baj, már megszoktam"

A jó humorát onnan szűrtem le, hogy fél szemmel figyeltem.

2017. jan. 6. 18:29
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, persze, szerintem sokan éreztünk már hasonlóan.

Azt viszont mérlegeld magadban,hogy esetleg nem-e ez a találkozás hat ki Rád úgy,hogy felerősíti Benned a párodban eddig is meglévő, és eddig elviselhető, tolerálható hibákat.


Magamból indulok ki, én is voltam hasonló helyzetben és utólag jöttem rá erre, amiről neked írtam.

2017. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Költőnő? ***** válasza:
A kedvesednek elmondtad ezt így szó szerint h hiány van a kapcsolatotokban?
2017. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, számtalanszor, de nem érdekli. Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 6. 19:14
 5/14 anonim ***** válasza:
Jaj persze tizenéves koromban volt ilyen, hogy egy filmsztárba beleszerettem. Így visszagondolva elég vicces. :)
2017. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Költőnő? ***** válasza:
100%
Hát ha többször jelezted neki a problémát és azt is h neked ez fontos, és ő ezt ennek ellenére telibeszarja; az sztem beszédesebb sok egyéb válasznál.
2017. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én most felnőtt képzésre járok, és a minap besétált egy új tanár a terembe. Az igazi ffi!Ő is észrevett, az órát szinte csak nekem tartotta, le sem vette rólam a szemét.
2017. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Tehát láttál egy pasit aki bejött külsőre és egy darab mondatot szólt hozzád...te meg erre felépítettél köré egy álomvilágot. :D

Igen, valami baj a kapcsolatoddal biztos van, de tinilányos ábrándokkal csak óvatosan, mert messze vannak a realitásoktól.

2017. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azóta is csak rá gondolok, de nem lépek. Majd elmúlik. De olyan jó érzés volt...
2017. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
azt gondolom, hogy szakíts.
2017. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!