Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan normális csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan normális csaj akivel 2-3 hét után lehet már dugni?

Figyelt kérdés

tudom hülye kérdés és most nincs is semmi csaj az életemben ,de úgy mégis ,vagy a normálisaknak nagyon sok idő kell mire kiépül a bizalom felénk ,srácok felé

18f


2011. aug. 5. 01:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen..mivel a rendes lányok. Ti férfiak/fiúk meg csak a szexre vagytok kiéhezve! -.-
2011. aug. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ezért keresel egy hülyét?? hmm.. nem rossz terv...
2011. aug. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
normális? az mit takar? 1 fej, 2 kéz, 2 láb, 2 didkó, 1 suna?...talán akad...
2011. aug. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

Itt vagyok példának.Ha bejön a srác,és felizgat valamivel verbálisan,vagy akár egy csókkal,akkor akár már előbb is..


19/L

2011. aug. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Virítsd a lóvét, oszt' lesz suna is
2011. aug. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

Én értem mit akarsz kérdezni, és létezik.

Ha erős a bizalom, én már 1-2 héten belül le tudtam feküdni olyan lányokkal, akik teljesen normálisak voltak, nem ribancosak. Mondjuk némi túlsúly azért volt rajtuk, de nem vészes.

2011. aug. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mutass képet :D hol laksz?
2011. aug. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Inkább kur vát keress magadnak neki 1 mp se kell... BP 20.ker Gubacsi hidat tudom ajánlani!
2011. aug. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem letezik. mer az hatarozna meg hogy valaki normalis e? nem kell ebbol iylen nagy erkolcsi dolgot csinalni. az egy dolog hogy emberek vagyunk vannak erzelmeink stb. de minek letagadni olyan elemi termeszeti osztonoket mint a szexualis vagy? kinek es minek akarjuk magunkat megjatszani? attol meg nem leszunk jobb emberek. szoval errol szerintem ennyit. nekem volt olyan kapcsolatom ahol szexel indult maga a kapcsolat a megismerkedes napjan. es teljesen normalis volt a csaj es a szakitas oka sem az ilyesmi fajta problemak miatt tortent.
2011. aug. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
elozo vagyok nem szakitas oka hanem csak szakitas :D
2011. aug. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!