Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom hazudik és titkolózik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manó1235 kérdése:

A párom hazudik és titkolózik?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyunk együtt a párommal, minden jól ment eddig, nagy vitáink nem voltak, mindent megbeszéltünk, nagyon szeretem. Nem szerelem volt első látásra már régebben is ismertük egymást középsuliban egy osztályba jártunk de mindketten foglaltak voltunk akkoriban. Eltelt 2 év és úgy hozta a sors, hogy egymásra találtunk. Mivel régebbről ismerem mindig is úgy voltam vele hogy egy végtelenül normális rendes srác. A múltunkról nem nagyon beszéltünk, ő annyit mondott, hogy miután vége lett az előző párjával, volt pár alkalmi csaj az életében és annyi és itt le is zártuk a témát. Na most az instagramját nézegettem és láttam hogy rákeresett egy lányra. Jó mondom biztos régi ismerős nem akadtam fent a dolgon. Aztán csak éreztem hogy valami mégsem okés és nyíltan rákérdeztem, hogy ki is ő? Ekkor kinyögte, hogy egy csaj akivel lefeküdtek párszor úgy hogy a lány "komoly kapcsolatban van" a mai napig. DE ha már így turkálok a cuccai között biztos elolvastam mit beszélgettek. Na azt igazából nem néztem. Nem is állt szándékomban. DE így egyből elárulta magát.Kérdeztem hogy miért keresett rá, hogy jutott eszébe? Jaj látta valamelyik nap az egyik buszmegállóba, de miért baj ha beszélget vele?

( a háttérinfó az hogy nagyon belezúgott annó a csajba hónapokig kajtatta de az csak hitegette és nem lett semmi se a dologból ) Ja és azt is elárulta hogy a beszélgetést lehet kitörölte, meg azért nem mondta el hogy ne legyek ideges, hát elég rosszul érint a dolog.


Nem értem akkor sem miért tűnt fel így a semmiből és még a párom írt rá, nem is a csaj páromra... így aggaszt a dolog. 23/L


2017. jan. 9. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Együtt voltatok amikor ők lefeküdtek? Mert ez nekem nem egyértelmű..

Ha együtt voltatok akkor megcsalt, tehát én szakítanék. Ha nem voltatok akkor meg igazából bárki mással is megtehette, és a csajt minősíti hogy megcsalta a pasiját.

2017. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem voltunk együtt akkor még, de a csaj élvezi h érdeklődik iránta ebbe biztos vagyok :/
2017. jan. 9. 10:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom hogy lányokkal volt együtt hisz akkor még szingli volt, hanem az hogy most hirtelen felkereste ezt a csajt akiért annó oda vissza volt.
2017. jan. 9. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen értelek már és én sem hiszem, hogy díjaznám ha a barátom ilyen lányoknak kezdene el írogatni random, mert ha eddig jól megvolt nélküle akkor ezután is meglehetne. Beszélnék vele és megmondanám neki, hogy ez engem így zavar annak a tudatában, hogy régen szerelmes volt a lányba. Megtiltani nem tilthatnám meg neki, hogy kivel beszélget viszont ha elmondom hogy zavar engem és ő figyelmes velem akkor bíznék benne, hogy abbahagyná ezt. Nem hiszem, hogy olyan nagyon fontos lenne nekik jóban lenni vagy akár csak beszélő viszonyban.
2017. jan. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hihető a sztori, hogy látta a buszmegállóban. Gondolom, erre előjöttek a régi emlékek. Idáig természetes. Még az sem gáz, ha esetleg beszélgettek a megállóban. De levelezésbe kezdeni, és felidézni a "régi, szép időket" veszélyes játék. Abból, hogy mentegetőzött a beszélgetés miatt azt valószínűsítem, hogy nem az időjárásról és a napi politikáról esett szó. Jó lenne tisztázni, hogy az exeket nagy ívben elkerülitek mindketten, mint ahogy az esetleg kínálkozó új partnereket is.
2017. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!