Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom a hazudik nekem, ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a hazudik nekem, ki vagyok borulva, mit tegyek ha nem akar nekem igazat mondani?

Figyelt kérdés

Alapvetően nagyon jol megvagyunk a párommal es szeretjük egymast , 3/4 eve vagyunk egyutt . Nehezen de igyekszem bízni benne, segítséggel ezt fejlesztem is epp magamban . Tudom , hogy szeret es őszinte , de votlak mar kisebb fullentesek tole kis dolgokban amit sosem vallott be akkor is ha egyértelmű volt. Picit en is elrontottam abban a dolgot hog hirtelen ki tudok nagyon borulni a rossz dolgokon , ezert felek neha hogy ezert nem meri elmondani ha olyat csinál/na. Ma az o telefonja volt nálunk főzés közben es instagramon mutatni akartam epp valakit mikor megláttam , hogy a most - nem régiben keresettek között a volt barátnője volt , amin egybol kiakadtam . Kérdőre vontam , mert sajnos a lányba meg hosszú évek utan is bele volt esve miutan mar a lany megcsalta , es ez jelentőséggel bír .sot egészen addig amig mi ossze mem jöttünk . Oke elfogadható ha megnézte kíváncsiságból , emberi kíváncsiság ,.. viszont most nézegette mikor eppen romantikus napot töltünk egyutt es üvöltve ki borulva tagadja , azt mondja nem tudja hogy került oda... a dolgon tovabb ront hogy alatta olyan dolgok voltak amikre valószínű tenyleg ra ment ( kedvenc focis oldal stb) illetve hogy a csajt elvileg letiltotta azaz az instagram hibákért sem mutathatja ezt... Ja es egy felette levo lányra akit az instagram szerint meg "kovet " azt mondta is is biztos hiba . Szoval faj hogy nyilvánvaló dolgot tagad le es hazudik , ráadásul ennyire agresszíven üvöltve csapkodva, mert igy nem fogok tudni hinni neki majd a nagy dolgokban .


Mi tevő legyek? En igy nem bírok ma nála maradni , es amig nem hiszek neki addig ki lesz akadva ...

Tudom nem tragédia de akkor is nekem nagy stressz most, hogy vezessem ra mi az igaz? Sokkal nagyobb megkönnyebbülés lenne es békítő ha elmondaná aha igen rs mentem kíváncsiságból ... de ezzel a hazugsággal borít ki mert nyilvan rosszat gondolok igy ...


2016. nov. 24. 21:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Abban kerek segítséget hogy hogy vezessem ra az igazságra ... ne szóljatok le legyszíves amiert ezen ki akadtam mert nem tudjatok mi volt eddig velünk . Koszonom .
2016. nov. 24. 21:09
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmit, élj tovább ugyanígy. Neked tökéletes ez az élet hisz hiába hazudozik össze vissza, te minden esete mellé bújsz az ágyba.


Akkor meg miről beszélünk??

2016. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ülj le vele nyugodtan beszélni es mondd el neki hogy nem az a baj hogy megnézte hanem hogy hazudik és amíg ilyen kis dolgokban hazudik nem lehet komoly a kapcsolatotok... És hogy akkor keressen ha elrontotte mit akar és őszinte tud lenni, ha szeret bocsánatot kér legalább
2016. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Vagy emelkedj ezen felul. Ilyen hiszti miatt enis csapkodva tagadnek hisz azt gondolnam mi van AKKOR ha bevallom(?) ezen gondolkodj el...
2016. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

A férfiak nem így működnek. Én már rájöttem, hogy tök más dimenzióban működnek. Én megértem, hogy rohadt idegesítő, hogy nem vallja be, mert ilyenkor kb. úgy érezheted, hogy nem elég, hogy hazudik, még hülyének is néz.


A pasi fejében tudod mi megy ilyenkor? "Már nem vallhatom be, a feltételezéstől, hogy hazudok is így kiakadt, ha bevallom, ennek a vitának sosem lesz vége." Ők nem értik, hogy ha bevallaná, akkor már rég lehetne mozdulni a megoldás felé, de neeem. :D

2016. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kiderult hogy a csaj sóvárog utana meg mindig , meg a testvérén keresztül is próbál üzenni neki stb .. -ami azert bant meg jobban mert o mindig el varja hogy mondjak el minden apróságot , azt is ha ir az exem akinek oersze sose válaszolok , elmondom neki mert ahogyan o mondja : ne mondjam el ezeket de akkor a lelkiismeretmemel nem fogok tudni elszámolni ... forditva ugy látszik nem igaz ...;) elvileg azert nem mondta ezt el mert jelentéktelennek tartja illetve azert ment ra hogy ellenőrizze le van e tiltva vagy valami ilyesmi ....:) mégha igy is van, ez a nem őszinteség az amitől nem hiszek el semmit végül mar ebből ... ossze vissza beszélt esdig . Amugy meg koszonom az eddigi válaszokat ! :(
2016. nov. 24. 22:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Hazugságok sorozata nem fér bele egy kapcsolatba, egy-kettő is határeset.

A többi lényegtelen.

2016. nov. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mond el, hazugság elfogadhatatlan egy kapcsolatban.
2016. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én elvesztettem a páromat most, hasonló problémák miatt. Már késő látnom, de neked talán nem: az egyetlen útja, hogy õszinte legyen veled az, ha nem kell félnie a konzekvenciáktól. Tehát nem akadsz ki, nem hibáztatod. Csak akkor fogja úgy gondolni, hogy mindent elmondhat neked.
2016. nov. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!