Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hazudik a parom?

Figyelt kérdés
Penteken elment a barba azt mondta nekem h egyik baratjaval megy!!el is hittem.Szombaton kelet menjunk anak a baratjanak a szulinapi buliara akivel alitolag pentek este a barba volt!!es ott kiderult h nm is voltak a barba.kerdore vontam h ak hol volt pentek este es h megcsal.azt mondja h nm csal meg eskudozot h haljon meg h ha meg csalt.azt mondta h egy masiknal volt pialni a szomszedba csak nm akarta meg mondani mert en kezdtem volna megint vele vitazni h miert megy oda. Szerintem ez is egy hazugsag. Nektek mi a velemenyetek?
2016. dec. 12. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltessétek ezt a kapcsolatot. Nem illetek össze.
2016. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:(
2016. dec. 12. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:

1. helyesírásod nulla!

2. hasonló hasonlót vonz, zsák a foltját mindig megtalálja!

3. az, hogy miért hazudik, erre csak Ő tud válaszolni, NEM mi!

4. gondolom nem olyan régen vagytok együtt, de akkor is, minek vagytok együtt, ha ennyire bizalmatlanok és hazudósak vagytok egymással?

(te bizalmatlan, mert egyből a megcsalás jut eszedbe, ő meg hazudós, mert nem mondta el őszintén a dolgokat)


Ennek így tényleg semmi értelme!

2016. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2eve vagyunk egyut
2016. dec. 12. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy olyan a haverja akivel csak kb inni szoktak és téged nem szívesen vinne oda vmijen szinten érthető de mondjuk nem hazudoznia kellene !Ha többször volt ilyen eset akkor hagyd nincs értelme a kapcsolatotoknak!
2016. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért hazudott hogy ne veszekedj vele.
2016. dec. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor sose értettem, hogy a csaj mit vár? Hogy a pasija leborul a térdéhez, és töredelmesen bevallja, hogy igen, megcsalta?!

Ilyen a szappanoperákban van, a valóságban a pasi akkor is tagad, ha rajtakapják, amit éppen dugja a nőt ezerrel. Akkor is kitalál valami hazugságot.


Főleg akkor, ha ilyen buta nője van, aki még el is hiszi, hogy csak titok, hogy nem X havernál ivott, hanem Y-nál. Mert akkora baromira nagy a különbség...

2016. dec. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
En nem hiszek neki semmit. Barmit mondhat
2016. dec. 13. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!