Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltekeny a baratnom. Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

A kis tortenetem a kovetkezo. A baratnommel 2 eve vagyok egyutt. Az elozo kapcsolataban a baratja sokszor megcsalta nagyon gerincetelenul. O volt egyedul komoly kapcsolata konkretan. Ebbol jon az h nem tud bizni vagyis nagyon nehezen sajnos esiszonyu feltekeny. Suliban ismerkedtem meg Vele (o.tarasak voltunk) nem is beszeltunk szamomra elerhetetlennek tunt, nagyon szep volt es zarkozott. ( mos azota mar dolgozunk es egymasmelle sodort az elet szerencsere) Nagyon szeretjuk egymast. Csak a baj nekem az eloeletemmel van . Sok lany ismerosom volt beszeltunk "fèszen". Akikkel egyutt voltam toluk sem haraggal valtam el altalaban. Egy lannyal viszont nagyon joban voltam naponta beszeltunk mindenrol hulyesegekrol lanyokrol fiukrol tanacsot kertunk tehat mondhatom baratok voltunk. Egy buli alkalmaval lefekudtunk (meg a mostani kapcsolatom elott joval) de ennyi nem lett belole semmi beszeltunk tovabb. Viszont amikor a mostani baratnommel osszejottem, elmeseltunk egymasnak mindent a multunkrol bele erte ezt is elmondtam. Amikor volt a szulinapom sok uzenetet kaptam - volt olyan is h boldog szulinapot macko- mikozben reg nem is tartottam a lannyal a kapcsoltat csak mindig igy hivott . Meglatta a baratnom kiborult.. mondhattam neki barmit nem hitt nekem. Vegulis egyutt maradtunk. Volt h inkabb kitotroltem egy uzenetet nehogy felre ertse. Erre latta h kitorlom mert bele nezett a telefonomba amikor nem voltam ott... mondta m neki h csak azert h ne legyen feltekeny... meg rosszabb lett. Pech sorozat mondanom sem kell , amikor tenyleg sose csaltam meg erre ezek jonnek.. Na tehat a lany akivel lefekudtem neha ram ir neha en is ra h mizu egy egy szo, van kapcsolata neki is szoval meg azert sem azert ir h legyen valami. Es tartani szeretnem vele a kapcsolatot de csak baratkent. ( anno meg vele beszeltem meg a mostani bnommel kapcsolatos dolgokat, h mennyire orul h talaltam egy ertelmes lanyt. Es ugyan ez forditva is. Irtam neki h vegre talalt egy sracot :) . De tudom h ha meglatna a baratnom kiakadna h beszelek vele. Mit tegyek szerintetek? Kozben forditott esetben nekem is fura lenne, ha olyan fiuval beszelne akivel lefekudt. ( ezt sajnalom h elmondtam neki) De en tudom magamrol h csak haverkent beszelunk.

Varom valaszotokat


2017. jan. 9. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Mondd el neki így ezt. Vagy mutasd meg neki a kérdést.


Menj elébe a dolgoknak. Szerintem ne kitöröld az sms-st, hanem mondd meg neki, hogy "kaptam egy ilyen sms-st, és kitörlöm, mert féltékeny leszel, pedig nincs alapja. Nézd ezt írta. Kitörlöm oké? " Ha nem ő találja meg, hanem Te mutatod meg, miközben elmondod, hogy szereted stb.... akkor talán jobb lesz a szitu.


De ilyen féltékeny barátnőm még szerencsére nem volt. Igazából csak olyannal voltam, aki konkrétan leszarta, ha az exeimmel lógok. Hiába a magabiztos csajok vonzanak.

2017. jan. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodtan lapatra teheted a csajt......lehet itt álszenteskedni meg "megbeszélni",de az ilyen betegesrn feltekeny emberek soha,ismetlem SOHA nem fognak valtozni........bar ha neked ez kell akkor csinald....
2017. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Figyu,te tudod!szakits vele ne hazudozz neki megha az ö erdekeben is teszed ez atveres h titkolozol.Majd ugyis jön neki egy regi fiubarat akivel parszor össze is feküdtek,de csak baratok.Es ha titkolja h ne h veszekedj te is ertsd meg es bizz megbenne!!!Amig te se eled at amit ö erezhet addig ne itelkezz.önbizalomhianya van,fel h ez a lany elvesz töle!!nem is ertem miert kell a volt szeretöddel targyalni???a problemakat meg nem a masik csajjal kell megbeszelni hanem a bnöddel!!!sztem!!sok ferfi se nö nem örülne ha a parja a regi kurotarsal beszelgetne
2017. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Sztem nem normalis h a volt nöddel beszelgetsz!!!ember gondolkozz!!

Ha valaki a baratom soha nem feküdnek le vele.köztetek testi kapcsolat volt es sajnos nem kizart ha elöben talalkoztok nem lesz e folytatasa.

2017. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha en összejövök egy lannyal a többi nem erdekel.Hiaba vagyunk baratunk akik neha neha beszelnek.ez nem baratsag!!!ez erdekbaratsag.ha ez a lany megtudna h szetmentetek biztos teperne nalad!!ezert nem kell a galiba sem!gondolom te se örülnel ha egy regi ferficimbivel beszelgetne titokban a bnöd.de kitudja :) lehet visszakapod titokban :) ahogyan bansz vele ö is veled!
2017. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Sose értettem, miért megoldás nektek egy büdös szó nélkül kitörölni valamit. Nem jobb megmutatni és utána törölni? Még ha szar is, így legalább nem érzi a másik, hogy a háta mögött törölgetsz mindenfélét, de szerintem ez férfi népbetegség, hogy az őszinteség helyett inkább törölget:D

Nem is lenne akkora gáz, de ha ismered az előéletét és hogy nem bízik meg könnyen, akkor tudhatod, hogy nem ezzel fogod elnyerni a bizalmát... :D

2017. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát őszintén, valahol megtudom érteni a barátnődet. Szerintem engem is zavarna, ha a barátom olyan lánnyal beszélne akivel lefeküdt. És igazából az én barátom is megtette ugyanezt, beszélgetett a hátam mögött az exével. Nem volt semmi köztük ebben biztos vagyok, de annak ellenére is beszélgetett vele, hogy megkértem ne, mert engem zavar. És amikor megtudtam hogy a hátam mögött beszélget vele, nagyon szomorú lettem, akkora csalódás az ilyen, nagyon sok időbe telt míg feldolgoztam. A barátnőd abban reménykedik hogy te mád vagy és szerintem csak fél hogy elveszít téged. Ha szereted akkor kerüld el az olyan dolgokat amikrol már elörer tudod, hogy a barátnődnek nem esik jól. Ha továbbra is beszélgetni akarsz azzal a lánnyal, akkor legalább mond el a barátnődnek, hogy miről beszélgettek, mert ilyen esetben nem az fáj, amiről tudsz, az fáj jobban amiről nem szólnak, pedig kellene, aztán később meg szembesülsz vele.
2017. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na pont EZERT kapcsolat nelkul nem fekszunk le. Ha valaki a baratod nem szexeltek. Ha lefekudtel vele vonzodsz hozza,nekem sem esne jol a baratnod helyeben.

Ha egy exeddel beszelsz akkor olyasvalakivel tartod a kapcsolatot akihez vonzodtal de nyilvan valamilyen ok miatt VEGE van.

Olyan lannyal beszelni akivel nem jartal de lefekudtel meg... vonzodsz hozza (es ugye mar volt is valami) es meg minden eselye megvan egy kapcsokatnak. Szerintem ez a legrosszabb, en sem biznek benned (lehet lepontozni fiuk, de ti sem orulnetek ha a baratnotok olyannal irogatna akit egyszer le.... es meg titkolja is).

A tirkolozas meg a legrosszabb, akkor is ha erte teszed. Kedves toled, de tudod azt mondjakne attolj felj amirol tudsz, hanem amirol sejtelmed sincs.

Ha meg nezegeti a telefonod akkor o is erzi.

Oszinten nem tudom, hogy ezt a bizalmat helyre lehet-e allitani. Ertem, hogy nem csaltad meg, de o nem bizik mar benned es valoszinu ezek utan sem fog, hiszen talalt is valamit ami miatt aggodhat...

Meg lehet probalni helyrehozni, de akkor igenis meg kell szakitanod a kapcsolatot a masik lannyal. Ezt pedig ugysem fogod megtenni, ha jol sejtem.

2017. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mackonakhiv egy bara csaj ? Az,h ezt hagyod,tiszteletlenseg a bnoddel szemben. Ez nem feltekenyseg kerdese.



En rovidrezartam az ilyesmit. Volt ilyen kiscsaj a baratom eleteben (nem szexeltek soha) es mondtam a barataomnak,h ha a kiscsajnak lesz pasija,na maj arra meg en szallokra... A szilveszteri bulira nem mert eljonni a csaj...

:D

N

2017. jan. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell MINDENT elmondani a nődnek!
2017. jan. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!