Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 'rossznak' gondoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 'rossznak' gondolnak a haverjai vagy miért van ez? Nálatok hogy müködik?

Figyelt kérdés

Röviden az előzményekről annyi, hogy párommal már majdnem két és fél éve vagyunk együtt.

Nagyon jó a kapcsolatunk, és ennyi idő alatt persze már egymás barátait is megismerhettük. Itt van egy kis bibi, amivel kapcsolatban megfogalmazódott bennem ez a kérdés és a segitségeteket kérem, ugyanis még nem volt ilyen hosszú-komoly kapcsolatom, nem tudom hogy a normális, hogy müködik.

Szóval a munkája és az egyetemem miatt csak hétvégente tudunk együtt lenni. Szombat vasárnap jó esetben teljesen, este én már utazok vissza, hétfőn meg kedden néha-néha még otthon lehet aztán ő is csak hétvégére jön haza munkából.

Mivel ilyen kevés időnk van, igyekszünk kihasználni, közös programokat csinálni. Persze van, hogy a haverokat is bevonjuk. Van két jobb barátja akik hivnak minket ide-oda, mi is őket, vagy szimplán csak egy-egy kávéra. Viszont van két haverja akikről azt vettem észre hogy csak akkor találkoznak a párommal mikor én nem vagyok ott.

Volt hogy mondta hogy akkor hivjuk ki X-et(az egyik közülük) és mikor megkérdezte hogy kivel mennénk és én is köztük voltam mindig kitalált valamit és nem jött el.

A másik szintúgy, vele ritkábban találkoznak, szórakozóhelyen elbeszélgetnek de csak akkor találkoznak ha én nem vagyok otthon.

Pl most óra után felhivtam a barátom, mondta hogy épp ezzel a két haverral kávéznak. Nekem meg olyan fura, hogy velük mindig akkor találkozik mikor én nem vagyok vele.

Lehet meggondolják, hogy én milyen rossz vagyok, biztos nem engedem haverozni és korlátozom őt mikor otthon vagyok, hogy olyankor nem találkozik velük.

Szóval nem értem az egészet. Nálatok hogy müködik ez a haveros dolog? Abban lehet valami, hogy nem olyan közeli barátok és egyáltalán nem akarnak megismerni enegem? Pl ha együtt vagyunk és összefutunk egyikőjükkel akkor 1-1 szóváltás, ha pedig megtudják hogy a párom egyedül van én már eljöttem, akkor mindig hivják ki.

Nem is tudom mire gondoljak. Szerintetek? 20L


2017. jan. 10. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet siman nem birnak valami miatt, hiszen nem ugy nez ki, hogy te nem engeded a baratod, hanem a haverok nem akarnak jonni.
2017. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

0.) Csak azért válaszolok, mert ennyi idő után semmi választ nem kaptál.


Szerintem az is előfordulhat, hogy nem akarnak zavarni.


Nekem az egyik legjobb barátommal (gimis osztálytársam) és a párjával (ő is gimis osztálytársam, tehát mindhárman ismerjük egymást stb.) van így valahogy.


De ott a barátom az, aki megszabja a határokat és soha sem csinál olyat, hogy egyszerre velem és a párjával is találkozik. Pedig simán lehetne, hogy hárman-négyen megyünk el és akkor jön a párja is. De nem. Ő, ha a párjával találkozik, akkor CSAK vele van. Gyakorlatilag három alkalom volt eddig, ahol társaságba ment a párjával, ebből az egyik az esküvő, a másik egy meglepetés buli, amiről nem is tudott, a harmadik meg az én huszadik szülinapom, amire kb követeltem, hogy mindketten jöjjenek el, mert szeretem mindkettejüket.


Vannak, akik meghúzzák a határokat, és nem keverik egyik ember társaságát a másikkal.


Talán ők úgy vannak vele, hogy nekik van ez a barátjuk, de nekik Ő a barátjuk és nem Te. Nem akarnak veled ismerkedni, nem érdekled őket, de zavarni sem akarnak, amikor Te itt vagy, mert hát elfogadják, hogy barátnőként prioritást élvezel, ha nem a legjobb barátai a srácnak, csak haverok. (Mert ugye "a banda a fő aztán a nő", és "előbb a spanok aztán a spinék", de felnőttek már tudják a valóságot is :D )


Szóval nem valószínű, hogy rosszat gondolnak rólad, csak ők nem úgy gondolják, hogy ha valaki együtt van valakivel, akkor ők "kicserélik" az összes baráti kapcsolatot. Vagy legalábbis onnantól nem mind a kettejük jár a "barátság-csomaggal", hanem továbbra is csak az egyén lesz a barátjuk, és a párjához, amúgy semmi közük. Szerintem ez egyszerű tisztelet.


Ha nekem barátnőm van, és nála vagyok, akkor nem biztos, hogy örülnék, ha hívogatnák őt a barátnői, hogy menjen, és amikor kiderül, hogy én is ott vagyok, akkor engem is hívogatnának, és mehetnék egy csajbuliba, amihez esetleg semmi kedvem. Talán még kimozdulni sincs kedvem stb.

Ez szerintem csak prioritás és tisztelet adás. :)

2017. jan. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem leszarnak teged meg a kapcsolatototak, es pont azert mert nem tul kozeli baratok, ahogy irtad, a paroddal szeretnenek talalkozni, nem veled, mert ok sincsenek tul kozel, tehat belefolyni egymas eletebe gondolom nem akarnak (hogy a baratjuk parjaval is legyen kapcsolatuk vagy barmi), mert nem erdekli oket ilyen nelysegben meg a parod sem, nem hogy te. Nekem is van egy ismerosom, ha talalkozunk mert Magyarorszagon van, akkor jol eldumalunk egy kave mellett, tudom, hogy evek ota van volegenye, de most itthon voltak 3 hetet, es eszembe nem jutott oket egyutt elhivni valahova, mert egyszeruen fura lett volna.
2017. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2

Nem tudom, en ezt nem tudnam tiszteletnek ertelmezni. Engem eleg hamar bemutatott a baratom a haverjainak, es azota is gyakran logunk egyutt, altalaban 1-2 hetente hetvegen negyen-oten valahol a varosban, vagy nalunk, en birom oket es ok is engem.

Szerintem ez akkor mar inkabb serto, hogy "bocs, nem vagyok a csajodra kivancsi", kicsit olyan, mintha ugy lennenek vele, minek megismerni, ugyis jonnek-mennek a nok, nincs kedvuk allandoan uj emberekkel ismerkedni :D

2017. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ennek inkább örülnék. Kevés időt tudtok együtt lenni,akkor inkább legyetek kettesben.

Ha állandóan együtt lennétek,együtt is élnétek,akkor ok hogy haverokkal is vagytok együtt közösen.De így,hogy alig találkoztok,inkább legyetek kettesben szerintem.

De persze az is lehet,hogy nem kedvelnek a havejai.De az is lehet,hogy a párod direkt nem szervezi őket be,amikor ti találkoztok,mert veled akar lenni..

2017. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a részletes válaszokat! Olvasva őket kicsit megnyugodtam de azért még mindig kicsit fura az egész helyzet.

Remélem, tényleg csak annyiről van szó hogy nem akarnak zavarni, illetve mert nem olyan közeli baratok. Azokkal akikkel közelebbi viszonyban vannak más a helyzet, ők hívnak és dumálnak velem is. Ha meg nem megyek akkor kèrdik hogy hol hagyta az asszonyt:))


De pl ők ketten ha szórakozóhelyen is vagyunk épp kezet fognak a barátommal, viszont ha elmegyek a barátnőimmel a pultig vagy mosdóig akkor még odamennek, dumálnak majd ha én visszamentem abbamarad és elmennek.

Úgy látszik ezt így kell elfogadnom, pedig tényleg semmi rosszat nem tettem számukra, igaz én sem vagyok bőbeszèdû ember. Amúgy ahogy idáig láttam ők személyiség szempontjából is különböznek picit a közelebbi haverjaitól úgy értve ők olyan lazább, partisabb, nagyon 'nőzős' emberkèk, lehet ez is közrejátszhat...

2017. jan. 10. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!