Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hagynátok a férjeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hagynátok a férjeteket olyan nővel barátkozni ha nem vagytok biztosak h csak barátként gondolnak egymásra?

Figyelt kérdés

A nő mellesleg sexy fehérnemű modell, tehát bimbó, meg popsi villantó képei vannak instán meg facen egyaránt.

És a férjemmel mikor gyerekvállaláson gondolkoztunk tudattam h ha nem szakítja meg ezzel a nővel a kapcsolatot nem h gyerek nem lesz, de házasság sem.

És ugye azt meg nem írtam, h titkolózott róla beszéltek telefonon és videóztak, de úgy h ezt el se mondta, és mikor meglattam tagadta h beszéltek. Egyetlen egyszer hivta őt a nő akkor amikor én is otthon voltam, és a férjem meglepődve és egyben megilyedve, lélegzet visszafolytva vette fel a telefinját, majd mikor a nő kamerazni invitalta az volt a férjem valasza h rendben, de itt a feleségem a szobaban, és ezzel a mondattal kifújta a levegőjét. és a nő köntösben "

fogadott minket.

Kis beszélgetés után letette. Ez még gyerek tervezés elött volt.

Most lettem terhes és én még nem tettem túl magam ezen, félek h megint "átver".

aenyeg h kiakadt amiért "eltiltottam" a nőtől de én jogosnak érzem...



2016. okt. 27. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

:D :D :D


Úgyis le leszek pontozva, de szerintem nincs rendben az, ha egy házas ember egy egyedülálló nővel haverkodik és webcamozik rendszeresen. Még ő van kiakadva, amiért eltiltottad?


Ne haragudj, de szerintem óriási hülyeség volt teherbe esned tőle. Valószínűleg most is tartják a kapcsolatot, csak ügyesebben álcázza, vagy később majd mással haverkodik így.

2016. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Pontozzatok le nyugodtan, de ilyen gyanús körülmények közé én biztos, hogy nem szülnék!
2016. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nők teherbe esnek ilyen "kapcsolatokra", aztan idejonnek panaszkodni. Rendkivul logikus. Tenyleg.
2016. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Ès most mit szeretnèl? Terhes lettèl egy olyan kapcsolatban ami nyilván sz@rt sem ér, a pasid meg totál hülyènek nèz. Eltelik 1 èv ès majd ugyanitt kérdezed, hogy hova menj a gyerekkel.


Nyilván tartják most is a kapcsolatot, csak most már ügyesebben titkolják.

Majd ha megszületik a gyerek akkor lesz az, hogy apuka "többet dolgozik" és a vègén kiderül, hogy már nem webcamon keresztül "beszèlgetnek". Te meg nagyon naiv vagy.

2016. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Miért? Miért? Miért vagytok ilyen kib.aszott hülyék? Mint a házasság topikban a másik idióta aki szintén terhes, a pasija meg az exével találkozgat. Most nézzél szépen a tükörbe és köszönd meg magadnak hogy elb.aszod a az életed. A gyereket meg sajnálom hogy két ilyen majom neveli majd.
2016. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
89%

Szegény kicsi gyerek! :(


Sajnos mint anya, csak téged tudlak okolni. Az egy dolog amikor az ember lánya a saját életét tékozolja el. De az a szegény magzat nem tehet róla, hogy egy elve instabil kapcsolatba születik bele.

Nem hittél a szemednek, nem hittél a fülednek. Valami érthetetlen okból, azt gondolod, hogy egy férfit ilyen egyszerűen magad felé lehet terelni és minden boldogság lesz. Élvezd ki a pillanatot, mert elérted a csúcsot. Innen csak zuhanó repülésben lesz életed. De a fő tragédia az, hogy az önzésed vagy naivitásod, vakságod (hívd aminek akarod) egy ártatlan életet is húzz magával!

2016. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Sajnálom. Tényleg, mert a többieknek igaza van. Tapasztalatból írom. Nem fog megváltozni, ha mar kérni kell, régen rossz. Mar most kezdj készülni anyagilag egy új életre. Amit tudsz pénzt rakj felre titokban, stb. Ne vegyetek közös ingatlant, ha eddig nem tettétek. Sajnálom, h ezt írom, de egyszer még hálás leszel a szávaimért. Ahogy vki írta, egy ilyen barátság egy házasságban abnormális.
2016. okt. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
54%
nem akarlak elkeseriteni de hasonló helyzetben voltam, de én már terhesen, és elmondom mi lett a vége... szoval albiban lakunk bejelentkezni nem akartam mert nem ismertem az itteni dokikat ugyhogy llejártam vidékre dokihoz meg stb... amig én dokinál voltam egy nap volt igy másnap jöttem haza,, vagy vizsgálattol függött... szoval azt kezdte mondani hogy aki melletünk lakik kis riheronygy csajsz nem is olyan idióta..na mosndom oké..majd eltelt pici idő és lebukottt hogy nem hogy nem tartotta idiótának meg is csinálta a lánykát! mig én a gyerekünkekel dokiná voltam terhesen :) együtt maradtunk beszéltem a csajjal mert ebben nem egészen tartottam hibásnak hisz megfüzte drága uracskám a fejét hogy eljárok és itthagyom mindig... és már nemjó iy neki...majd mikor rájöttem még kamuzott is hogy nem volt semmi bár a lány lebuktatta egy sms-el hoy aznap éjszaka bezzeg jo voltam neked szöveggel( párom itthon hagyta a teloját) gyönyörűen vártam haza zeek után :) nos azóta nem bizom benne viszont szeretem hülyék vagyunk mi nők, és minden nap elgondolkodom azom hogy nem feleslegesen töltöm.-e vele a fiatalságom 25 éves nő ... gondolkodj ne parázz szerezz konkrét bizoyitékot és lépj
2016. okt. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8# neked is csak gratulálni tudok...jó úton haladsz, hogy lábtörlő legyél egész életedben. És tudod nem a férjed a hibás ebben, mert az egy köcsög f.asz volt eddig is, hanem te, mert ennyire hülye vagy.
2016. okt. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak annyit fűznék hozzá ehhez az egészhez, hogy akit bármitől is tiltani kell, ott már eleve gondok vannak.
2018. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!