Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel azt, hogy a párom hűtlen volt hozzám?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt, első nagy szerelem neki is meg nekem is. Az utóbbi 1 évben nagyon rossz volt a kapcsolatunk, sajnos sokat veszekedtünk, nem szexeltünk, stb. Ekkor a párom már keresgélte az új lehetőségeket, ismerkedett másokkal a hátam mögött. Utána szakított velem. 3 hónapig külön voltunk, aztán visszajött és megkérte a kezem. Nem akartam visszafogadni, de nagyon küzdött értem, így végül igent mondtam. Ez volt 2 hónapja. De még mindig nem sikerült megemésztenem azt, hogy hűtlen volt hozzám... Ha csak eszembe jut rámtör a sírhatnék... ugyanakkor tudom, hogy én is hibás voltam, amiért a párom más nőt keresett... Hogyan dolgozhatnám ezt fel?
2017. jan. 10. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
De most akkor dugott mással mikor együtt voltatok vagy abban a 3 hónapban amikor nem?
2017. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, biztos forrásból tudom, hogy nem volt szex mással.
2017. jan. 10. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mint a nagykönyvben.... elmegy kicsit bolyongani,majd mivel nincs jobb opció,visszamegy és úgy dönt,hogy most jó gyorsan elvesz nehogy nő nélkül maradjon.

Szerintem add rá a kabátot és indulás.Elveszett a bizalom amire nem lehet jövőt, családot építeni.

Ja és nem Vagy hibás,benned kellet volna a nőt keresni,és nem elfutni a problémák elől.

2017. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a kapcsolatotok egy teljes évig tragédia volt, ő mást keresett a hátad mögött, majd szakított veled és pár hónappal később, amikor rájött, hogy nem olyan könnyű becsajozni, nem talált senkit, gyorsan visszakuncsogta magát a biztos rosszba, mert nem akart egyedül maradni.. Csak erről lehet itt szó, innen a hirtelen lánykérés.. Csodás sztori.

Szvsz menthetetlen ez a szitu, nem értem egyáltalán mi az istenért fogadtad vissza, hiszen megbízni már soha nem fogsz benne. Csak szenvedni fogtok egymással, húzzátok egy darabig az elkerülhetetlent, megéri? Jobban jársz, ha ezt most lezárod.

2017. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Válságok minden kapcsolatban vannak. Én azt látom az egyetlen problémának, hogy azelőtt keresgélt, mielőtt szakítottatok volna. Hét év hosszú idő. Ha meg tudsz benne bízni, nekifuthattok még egy szer. Ha nem, akkor ennyi volt.
2017. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat meghalt. Mondd meg neki. Vége.
2017. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azon is gondolkozz el, hogy hányszor fog ez megismétlődni?

Ha én a barátnőm mellett tudok ismerkedni másokkal, sőt, még el is tudok menni kipróbálni, akkor ezt a barátnőt én igyekeznék örökre megtartani, ígérnék neki fűt, fát, lehoznám neki a csillagokat is, csak mindig legyen egy biztos helyem, ha valahonnan kirúgnak, és ő befogad.

Ilyen vagy? Mert hát vannak így jónéhányan.

A párom például nem ilyen. Mikor az első férje megcsalta, már két kis gyermekük volt. Na, azonnal kiadta az útját: - Menj, költözz hozza!

Érdekes, azóta is együtt vannak, mert a párja úgy látszik, hagyja.

Mikor a második férje megcsalta, egy éves volt a közös gyermekük. Nos, ismét ugyanaz történt, mint az elsőnél és ők is együtt maradtak azóta is, mert az új párja is úgy látszik, mindent megenged neki.

Volt még pl. a legutóbbi élettársa, akivel öt évet éltek együtt, és egy véletlenül asztalon hagyott telefonban lévő üzenetből derült ki, hogy van egy barátnője, aki vacsorával és utána kis együttléttel várja. Nos ez volt az utolsó órája ott, másnap lecserélésre került az ajtózár. Ő viszont azóta több barátnőt cserélt, bár az utolsóval már évek óta együtt van.

2017. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!