Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan áll hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan áll hozzám valójában?

Figyelt kérdés

Amit mondd: Szeret,komolyan akar venni,érdeklem,együtt élne velem. Ahogyan viselkedik velem: Nem figyel oda rám, szexelünk, mondtam hogy anyagi gondjaim vannak de nem segít be nekem de zavarja ha a barátaim segítenek nekem, panaszkodik rólam ha meg bánt és úgy forgatja a szavakat hogy őt sajnálják a barátai engem meg meg vessenek.


Szeretem és az érzelmek elvakítanak ezért tettem itt fel a kérdést mit kezdjek vele?


23/N



2016. dec. 11. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek után te még szereted? Mennyi ideje vagytok együtt? Abban is biztos vagy, hogy ő szeret?


Úgy látom kimutatni nem tudja, ami elég nagy baj. Ez csak folyton sebzi a kapcsolatot. Amit leírtál, abból az jött le nekem, hogy szexeltek, de nem becsül meg egyáltalán, tehát kihasznál és kisajátít. De cáfoljatok meg, ha nem jól látom.


24F

2016. dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen lehet, csak mást mondd mint amit csinál és ez bosszantó.

És hiába mondtam többszőr is neki hogy a fizetésemből alig jövök ki nem segít nekem egyedül élek és mikor feljár hozzám semmit se hoz egyszer volt egy buta beszólása hogy mért nem főzök mért megyek át a haverjaimhoz enni talán mert hónap vége lett és kifogytam a pénzből.

2016. dec. 11. 16:26
 3/3 eurodancer válasza:
Szia. Egyet jegyezz meg. Csak az számít hogy mit csinál. Bárki mondhat bármit, ígérhet bármit. Szavakkal könnyü szeretni. Én is így jártam a párommal. Mondjuk ebbe a kapcsolatba a barátnőm csinálta ugyanezt. Nem voltak a szavai összeegyeztethetőek a tettekkel. Azzal takarózott hogy nem tudja kimutatni a szeretetét de higgyem el nagyon szeret. Hittem neki sajna. Ez így ment egy darabig, én odatettem magam a teljesen, ő ezt kihasználta. Közbe más más pasija is volt amit természetesen tagadott. Amikor meg kitudódott akkor egyszerűen lapátra tett és még úgy próbálta beállítani hogy én vagyok a hibás. Ha valaki szereti a másikat akkor pénzt és időt is fordít rá hiszen attól értékesebb lesz neki.
2016. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!