Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Krizis helyzet van a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krizis helyzet van a kapcsolatomban, tul sokat tettem meg a lanyert?

Figyelt kérdés

Sziasztok 20 eves vagyok 10 honapja egyutt vagyok egy lanyal aki csak egy kalandnak indult es mindenki szemebe egy ri..anc volt szepen lassan bele szeretem. Volt a legelejen egy fere lepesem ezt a lany nem is turte es o is ferre lepet 2x. Nagyon szorossa alakult a kapcsolatunk ez mind szep es jo es most jon a rossz oldala a lany betegesen feltekeny olyanokba bele mentem magamra tetovaltattam a nevet, tudja az fb jelszavam,folyamatosan nezi az elomenyeimet,meg kelett szakitanom minden haverommal a kapcsolatott,ha melette megyek vegig az utcan nem nezhetrk sehova se,besertodik olyan dolgokom h a plazaba nem puszilom meg bevasarlaskor minden uzletbe alkor mar nem szeretem, megami kiutotte a biztositekot volt 1 kepem unokatesomal ahogy megpuszil es mar azon is balhezot.most meg az fb elozmenyeket nezte es volt 1 lany akire ra kerestem es ir egy olyat h ongyilkos lesz megelozo este kimentem hozza es szetdarabolta a kezet.

Tudom h egy papucs vagyok de szeretem a lanyt es segitseget szeretnek kerni hogy lehetne a legjobban ezt a kapcsolatotr megmentrni



2017. jan. 10. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

"Volt a legelejen egy fere lepesem ezt a lany nem is turte es o is ferre lepet 2x"


idáig olvastam.

2017. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszontem a sokat mondo kommented ment a plusz jelecske
2017. jan. 10. 17:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Öööö...

Nagyjából az egyedüli megoldás az, ha szépen befekszik önként a pszichiátriára és kezelteti magát. Akkor (talán) pár éven belül alkalmassá válik egy normális kapcsolatra, de nincs rá garancia.

2017. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod megmenteni ezt a xart!?

Ez nem kapcsolat, az az igazság. A csaj se százas, ha így viselkedik, és te se, ha ezt tűröd.

Komolyan csak azt hiányolom, hogy nem szokott néha felpofozni. Ez ugyanis egy bántalmazó kapcsolat. Ideje lenne felébredned, hogy lelki terrorban élsz.

2017. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Volt mar alkalom amikor duhkitores alkalmabol nekem jott, de megis szeretem mert amikor mindenoke nagyon jo vele lenni
2017. jan. 10. 17:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat, hanem egy fostenger...
2017. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyel,dobd ki es eld az eleted.
2017. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szép kilátások :)

Ha csajnak ilyen a természete, akkor a kapcsolatototk menthetetlen, sajnálom. Egy ideig még húzod, ha szerlemes vagy, de ha elmúlik a rózsaszín köd, belefáradsz gyorsan.


Ezt senki nem bírja huzamos ideig.

2017. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs az a szerelem a világon, ami megmagyarázná, hogy lehet egy ilyen kapcsolatnak csúfolt szartengerben benne maradni. Mondanám, hogy ha van egy csöpp eszed, akkor úgy kivágod ezt a gusztustalan nőszemélyt, hogy csak nyekken.. de ha lenne, már rég megtetted volna. Megmenteni? Haha, jó vicc, ha komolyan azt hiszed, hogy az ilyen selejt személyiség valaha megváltozik, még ostobább vagy, mint elsőre hittem. További kellemes szenvedést!
2017. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézd: 20 éves vagy, tele hormonokkal, röptêben megdugnád még a legyet is. A lány infantilis gyerek, nem lehet komolyan venni, de jó vele a szex. Mi kell még? Legy vele minél többet, ő úgysem vesz komolyan. De te se vedd komolyan!
2017. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!