Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen lány, vagy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány, vagy túl nagyon az igényeim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 19 éves fiú vagyok, állítólag nem nézek ki rosszul, jófej vagyok, azt mondják, hogy okos is, jól csókolok, barátságos vagyok, tisztelem azokat a lányokat, akik megérdemlik, mégsincs barátnőm lassan 1 éve. Futó kalandok mindig akadnak, de én komolyabbra vágyom.


Nem sokat várnék el egy lánytól, csupán annyit, hogy legyen kedves, okos, művelt, és adjon magára. De, általában a kedves lányok csúnyák, a szép lányok buták, vagy van a sokkal rosszabb, a csúnya lány, aki beképzelt, és magát szépnek hiszi. Partykban általában próbálkozom lányoknál, de ők nem érdekelnek, nem tudnak lekötni, mert tudom, hogy ők jól néznek ki, de nem lenne semmi közös témánk, csak egy este, és ennyi.

Amelyik lányok pedig külsőre és belsőre is tökéletesek, azokank általában van barátjuk.


Tényleg ennyire nehéz egy ideális lányt találni, vagy csak én vagyok mostanság ennyire szerencsétlen?

Változtatnom kellene a hozzáállásomon, vagy feladni az elveimet?


2010. máj. 5. 00:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%
Ne add fel az elveidet semmiképp. Nekem is kb ezek az igényeim egy fiúval szemben:)
2010. máj. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyok az igényeid ( ezt azért mondom, mert van is egy ilyen barátnőm) szóval nem lehetetlen.

Nem a te hibád, de ne csak néz! Láss is! Ved észre azt ami a szemed előtt van és lehet, hogy előbb rátalálsz az igazira, mint gondolnád!

2010. máj. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Állitólag szép vagyok, csinos:), buta sem vagyok, beképzelt sem és mégis egyedül vagyok.:(
2010. máj. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanezek az elvárásaim, csak pasiban. És én is 1 éve vagyok egyedül... hát.. az elveleket nem szabad feladni, mert nem leszel boldog. Majd lesz valaki, aki megfelel:)

19L

2010. máj. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
én itt bemutatkozom. hasonló lányokat keresel mint én. csak mi elbújunk a tömeg elöl.
2010. máj. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

én 19 lányként több mint 1 éve vagyok egyedül :)

persze futókalandok nekem is vannak,járok normálisan bulizni,de ugyanúgy vagyok mint te,hogy max arra az estére tudnak lekötni

-olyannal nem akarok összeállni,akinek az a legfontosabb gondja hogy aznap épp hogy állítsa be a haját és zavarja,hogy sokat tanulok (attól meg végképp rosszul van h egyetemre is akarok menni -.-)

-de olyannal sem szeretnék lenni,akinek nem tetszik a külseje,mert akkor nem vonzódom hozzá,és a szexuális életünknek lőttek :D


szóval nehéz dolog ez.kitartást :)

2010. máj. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Én ott vagyok a tömegben is:) Csak partyban a partypics@kat lehet felszedni, egyetemen a legtöbb lány olyan, mint egy élőhalott rRrRR...


Fogalmam sincs, hogy hol találkozhatnék ilyen lánnyal...

2010. máj. 5. 00:30
 8/24 anonim ***** válasza:
Menjünk msnre én ilyen lány vagyok:)
2010. máj. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Azért durva, azt hittem, hogy egyedül vagyok ezzel a problémámmal, és nem... Lassan kezdek kiábrándulni a szerelemből, és azt mondani, hogy nem létezik... Ami így 19 évesen eléggé ciki:D
2010. máj. 5. 00:32
 10/24 A kérdező kommentje:
Gondolod küldhetsz privát üzenetet, és holnap felveszlek, mert most megyek Aludni, mert ZH-zok holnap:S
2010. máj. 5. 00:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!