Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szakít velem?

Figyelt kérdés
Barátommal 2-szor vagyunk együtt. Először l év volt,egyre ritkábban találkoztunk, aztán szinte eltünt. Én írtam meg neki, hogy akkor mondjuk is ki , hogy vége. Másfél év után újra összejöttünk most is 1 év, ugyan ez, csak ritkán ér rá(m). A facebookon régóta nincs fent, legalábbis a gép ezt írja ki. Ugyanakkor lejött egy poszt, amit éppen akkor tett fel??Én nem üldözöm, miért csinálja ezt? Még mindig szeretem, iszonyúan gyötrődöm. Már tudom, hogy nem kellek neki. Viszont fontos lenne lezárnom , hogy (talán) továbbtudjak lépni. Írjak neki most is, hogy vége, vagy még várjak?? Miért ilyen jellemtelen?
2017. jan. 12. 16:17
 1/4 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Tök felesleges volt összejönnöd vele 2X, csak a saját idődet vesztegetted, ennyi idő alatt találhattál volna már mást akivel sokkal jobb lehetne a kapcsolatod.

Ülj le vele, beszéljétek meg, mondd el neki, hogy ez neked ebben a formában nem működik, aztán szépen ints neki búcsút végleg.

2017. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fleesleges leülni vele, nem akar téged, ennyi, ezt kellene tudomásul venni. Azt mondják, hogy a remény hal meg utoljára, de ez esetben ez nem áll meg.


A jellemtelenségével nem tudsz mit csinálni, nem a te hibád, nem fogod tudni megváltoztatni.


Felejsd el, tiltsd le mindenhonnan, a számát is. Idő kell, de kihevered, de nem tudsz mást tenni.

2017. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van. Azt hiszem az elérhetetlensége miatt olyan vonzó. Nagy manipulátor, ha Ő kezdeményezett is utólag mindig úgy keverte a lapokat, hogy úgy érezzem nekem volt fontos, én akartam együtt lenni vele. Szóval még kettesben sem vállalt fel igazán!
2017. jan. 12. 16:25
 4/4 Szergej55 ***** válasza:
Neked is sok eszed van, ne haragudj már.
2017. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!