Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Szerintetek reménykedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Szerintetek reménykedjek még?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 2 hete, hogy szakitottunk. Van egy 3 honapos kisfiunk is. Az utobbi időbe nagyon sokat veszekedtünk, ő azt mondta neki ez sok volt, nem akarja így folytatni. Én könyörögtem neki, hogy beszéljük meg mert nem voltak olyan hatalmas problémáink. Ő jelenleg hajthatatlan. Mindenkinek azt mondja hogy nagyon szeret még de hogy ez a sok veszekedés betett neki nagyon. Csak akkor beszélünk ha a gyerekről van szó másról nem hajlandó. Mindenki azt mondja, hagyjak neki időt most. Szerintetek? Elég nehéz türelmesnek lenni ilyen helyzetben...8 kilót fogytam az elmúlt időszakba..napról napra kilátástalabbnak látom a helyzetet.
2017. jan. 12. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

"8 kilót fogytam az elmúlt időszakba"

Basszus...irigyellek.

2017. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj, előbb-utóbb úgyis eljön az ideje a beszélgetésnek!

Kösd le magad valamivel, hogy ne ezen agyalj éjjel-nappal!

2017. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 : én annyira nem irigylem magam, sose voltam moletteb, pont jó átlagos alakom volt, de már a barátaim is mondják hogy nagyon sokat fogytam és ez már nem egeszséges


#2 : próbálok kikapcsolni, de elég nehéz...folyton agyalok hogy milesz ha ez így marad :(

2017. jan. 12. 20:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Kitartás! Reméljük minden megoldódik:)
2017. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdd el felépíteni az életed nélküle, hiába vársz rá, ha ő nem megy vissza.

Ha még visszamegy, újra állandóan veszekedni fogtok, és pont itt fogtok tartani, ahol most.

2017. jan. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Min veszekedtek? Milyen problémáitok vannak,ami szerinted nem nagy gond a párod meg borította miatta a bilit??
2017. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az ő részéről, az volt a probléma hogy nem úgy láttam el a házimunkát, miután odaköltöztünk anyóshoz ahogy az kell. Mikor külön éltünk egy szava nem volt hogy vezetem a háztartást, de az anyósomnál nem tudtam érvényesülni, nemtudtam otthon érezni magam. Ha elmosogattam például az anyósom újra elmosogatott utánam (ő nagyon tisztaság mániás)

Részemről az volt a probléma hogy szinte minden második nap lent volt a kocsmába a haverokkal. Nem azt mondom hogy soha ne találkozzon velük de én meg emiatt hisztiztem sokat hogy ha egyből hívják a haverok ő ugrik. Oda menekült inkább mert hogy itthon ugyis csak a veszekedés megy...aztán ő se változtatott a dolgokon mert ô azt látta énse változtatok és énse törtem magam mert azt láttam hogy ő se töri magát...

2017. jan. 16. 14:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

És ezt a pasit várod vissza? Aki a kocsmába, a haverokhoz menekül a problémák elől?!


Keress egy normalisat, amig fiatal vagy...

2017. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Soha nem jo a szulokkel valo egyutteles

Ha tudjatok valahogy oldjatok meg hogy kukon koltozzetek es probaljatok meg ujra ..

2017. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Énis ezt mondom neki meg mindenki hogy külön kéne menni. De jelenleg hajthatatlan. Kikészült idegileg....minden a vállára szakadt az utóbbi időbe és az otthoni stressz csak rá tett egy lapáttal....
2017. jan. 16. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!