Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy szakított velem, ha újra együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a barátommal, de szakítottunk, mert sokat veszekedtünk, főleg apróságokon, meg azt vettem észre, hogy már nem foglalkozik úgy velem, "belekényelmesedett" a kapcsolatunkba, emiatt én is hisztisebb voltam... Szakított velem, de másfél hét után megbánta, mert szeret és nem akar/tud nélkülem élni... Ez történt egy hete, de bennem ez a szakítás sebet hagyott és még mindig fáj ha visszaemlékszem arra, amikor kimondta, hogy vége... Ha vele vagyok jól érzem magam, de ha egyedül vagyok és ezen merengek akkor van, hogy sírva is fakadok, mert én nagyon szenvedtem, amíg külön voltunk... El fog ez múlni? Hogyan dolgozzam ezt fel?
2017. jan. 12. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Velem 3 év után szakított a barátom tavaly februárban. Nagyon szenvedtem. Egy hónappal később írtam neki, hogy találkozzunk, mert nagyon sok mindent nem beszéltünk meg (szakítás indoka, stb). Amikor találkoztunk, akkor mondta, hogy nagyon sajnálja, próbáljuk meg újra. Megpróbáltuk, lassan egy éve vagyunk együtt megint. Az elején nekem is nehezen ment a feldolgozás (meg abban az egy hónapban is, amikor külön voltunk). Engem barátnők karoltak fel, vittek magukkal bulizni, unokatesóm hívott magukhoz, nagyszüleim hívtak sütit sütni, a szüleim és a húgom is rengeteg programot szervezett. Gyakorlatilag az az egy hónap volt életem egyik legprogramdúsabb hónapja. Nagyon hálás vagyok nekik ezért. Szinte csak aludni mentem haza, mert annyi helyre mentem suli után és hétvégén is. Az újrakezdett kapcsolat elején gyakran sírtam barátom vállán is, ő mindig vigasztalt, és mondta, hogy soha többé nem lesz velem ilyen bunkó, nagyon szeret. Szóval az ő támogatása is kellett nekem ehhez. Remélem, neked is jobb lesz! :)

20N

2017. jan. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne bekuljetek ki.

Belekenyelmesedett, aztán szakított, most meg újra... Hol a büszkeséged hölgyem? :)

2017. jan. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es, ne uszízsd a párja ellen! Nyílván oka van, hogy újra összejöttek.
2017. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Nem uszitok senkit.

Véleményem azért lehet?

Vagy tilos ezen az oldalon? :D

2017. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mi az, ami szerinted működik a kapcsolatotokban és mi nem?

Tisztelet, kompromisszumkeszseg, szex, kommunikáció...?

2017. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!