Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mondtátok ki a szeretlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondtátok ki a szeretlek szót a párotoknak?

Figyelt kérdés

Ki mondta először? A férfiaknak "illik" hamarabb?

Mennyi idő után? Milyen szituációban?



2017. jan. 12. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Mikor a mennyezet repedezett :/
2017. jan. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én két hónap után mondtam, de ő azt mondta, hogy nem képes kimondani még,túl korai,rá 1 hónapra szakítottunk. Itt nincs olyan kinek mit illik,aki érzi kimondja, kész.
2017. jan. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kb 2 hét után, a párom mondta először (ő a férfi)

Csak úgy, feküdtünk egymás mellett az ágyban és beszélgettünk.

2017. jan. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell mondani, amikor már nagyon érzed, hogy már nem tudod visszatartani. Amikor szívből jön, amikor már sokkal nehezebb lenne visszatartani, mint nem, és akkor úgy már könnyítesz magadon, amikor megosztod vele. Átadsz neki is belőle, már a tudata is örömet okoz neki, nem csak, hogy adott esetben ő is érzi. A szeretet/ szerelem az olyan, amikor már a másik létezésének is örülsz, már nem kell semmit csinálnia, elég, hogyha csak ül egy helyben és meg se szólal. Szóval örülsz a létezésének, és maga az az öröm a szeretet. Na,ha ezt érzed, mondjad neki. Szerelemben úgy sem számítanak a nemek, ha kölcsönös, mert amikor úgy "egyesültök, összeolvadtok lelkileg, akkor megszűnnek a nemek, a polaritások, akkor már tiketten együtt alkotjátok a teljes egészet, és vissza tudjátok állítani az isteni, tökéletes állapotot, amikor tényleg nincsenek polaritások, hanem ti vagytok az egy. És egyébként is, miért gondolod, hogy a nő vagy a férfi a másiknál felsőbbrendű volna, hogy előbb "illik" valamelyiknek közölnie, és kell, hogy legyen egy domináns fél? Az igazi kapcsolatban nem akarunk uralkodni a másikon, ott a szeretet vezérel.
2017. jan. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*Ja és egymás kölcsönös tisztelete.
2017. jan. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#1! Na de miért kell ennyit hazudni??


Amikor maximálisan úgy érzem, hogy ez így is van, jóval több egy sima szeretlek - nél. Bízom benne, és elismerem páromként.

Annál is inkább, mivel az első három kapvsolatomban, elkapkodtam és félre értettem a dolgokat. A 4.- nél pedig késve volt minden..

2017. jan. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
99%

Tartsatok bénának, de én 2 hét után mondtam ki nőként és semmi problémánk nincs azóta se. Nagyon hamar beleszerettem, csodálatos személyisége van.

Még nem feküdtünk le és először aludtam nála. Koncertre mentünk, kicsit iszogattunk és felmentünk hozzá. Féltem, mert nekem korábban nagyon rossz szexuális tapasztalatom volt (erőszak), amiről neki már az elején meséltem és maximálisan megértette, hogy velem lassabban fog haladni.

Tehát felmentünk hozzá, én kicsit féltem mert bár vágytam rá, de voltak még gátlásaim. Órákig csak feküdtünk az ágyon, beszélgettünk, simogatta az arcom, puszilgatta a fejem. Nem nyomult. Perceknek tűntek az órák, témát téma követett és imádtam, hogy ennyire jól tudunk beszélgetni. Hajnalodott, mikor én elálmosodtam és elfordultam a fal felé aludni. Ő hátulról átölelt én pedig ösztönösen kimondtam, hogy "szeretlek". Utána hozzátettem egy halk "basszameg"-et, mert rájöttem, hogy ezt nem így akartam. :D De annyira természetes volt, mintha ezer éve szerettem már volna. Odafordított magához, ő is kimondta és azóta is tökéletesen megvagyunk. :) Néha jó, ha a dolgok csak úgy megtörténnek és nem tervezve vannak.

20L

2017. jan. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok : azt elfelejtettem, hogy rá egy hétre feküdtünk le először, teljesen feloldódtam mellette és semmilyen gátlásom nincs már... pedig előtte is voltak kapcsolataim, de ez senki mellett nem ment. :)
2017. jan. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7

Ezt már leírtad egy másik kérdésnél, nem? Csak ismerős a "basszameg" :DDD Bocsi :D Amúgy nagyon aranyos párod lehet, szerencsés vagy :)

2017. jan. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Hát én a szeretleket simán mondom bárkinek, ha már barátságban vagyok vele... Viszont azt, hogy szerelmes vagyok beléd, azt nagyon ritkán. Illetve egyszer mondtam a barátnőmnek kb egy hónap után egy nagyon romantikus pillanatban, amikor a szerelemről beszélgettünk konkrétan éjjel egykor mindketten fehérneműben az erkélyen... Erős holdfény és lengette a fátyol függönyt közöttünk a szél a nyári éjszakán. Eszetlenül ott volt a pillanat, de még nem voltam biztos a dologban, és ahogy ránéztem csak annyit mondtam: "Talán szeretlek..." Persze tudta, hogy a szerelemre gondolok... és aztán nem emlékszem mi történt. :) De az a talán nagyon tetszett neki, mert pár mp után képen röhögtük egymást, mert illúzió rombolók vagyunk mindketten :D
2017. jan. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!