Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselnétek, ha a párotok így lenne elérhető?

Figyelt kérdés

Szóval néha napokig teljesen szabad, vagy csak egy-egy nap dolgozik, de máskor meg hetekre úgy eltűnik, hogy naponta max egy fél órára elérhető, egyébként csak munkából és alvásból áll a napja. Van hogy egy hét is eltelik így, hogy semmi se jut belőle.

Nekem nagyon rossz.


2017. jan. 14. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Sehogy. Mivel nem vagyok egy retardált, ilyen emberrel nem jönnék össze. A nők részéről sorban feltett hasonló kérdésekre sem tudok mást mondani. Szimplán ha valaki ennyit ér, akkor ne lepődjön meg, hogy így használják. És ha valaki ezt hagyja, akkor kussoljon és tűrjön. Ne panaszkodjon.
2017. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs ezen mit hagyni, vagy nem hagyni. Ilyen a munkája. Max szakítani lehetne.
2017. jan. 14. 19:02
 3/12 anonim ***** válasza:
És amikor összejöttél vele akkor más munkája volt?
2017. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1# is milyen finom férfi lehet.
2017. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt más munkája... De az elején okés volt a ritkább tali is, meg többször tudott írni egy nap sutyiban gyorsan. Mondjuk, pár hete végre eltervezte hogy vált, de még nem kapott olyan állásajánlatot, amit elfogadt volna. Pedig volt 2 interjún.
2017. jan. 14. 19:25
 6/12 anonim ***** válasza:

#4: Teljesen finom férfi vagyok. Azzal, aki megérdemli. A barátnőmmel és az ismerőseimmel. Egy tárgyként kezelt nővel, aki hagyja, hogy tárgyként kezeljék, azzal mégis miért legyek finom? A pasija is lesz*rja egy hétig.

Lehet nyomkodni a pirosat, ha valaki magára ismer. De látom, cáfolni nem sikerült a dolgot.

2017. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hmm... Volt egy ilyen szitum.

Hogy viseltem? Igazából vègig sejtettem, hogy valami gáz van, de bizonyítani nem tudtam... Ennek ellenère is szűk 3 hónap után meguntam, ès kiba$ztam az

"úriembert".

Ezután szépen ki is derült, mi volt a háttérben "folyamatosan dolgozom" cìmszó alatt... Ja, a másik csaján dolgozott, akit mellettem párhuzamosan tartott... Mèg jó, hogy nem pazaroltam rá több időt a drága életemből.

(De a drága a lelkère vette ezek után, hogy elfordítottam a fejem és nem köszöntem neki az utcán...)

2017. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De esetemben nincs szó másik nőről, se arról hogy tárgyként lennék kezelve. Ő se így akarja, csak egyelőre nem tudott változtatni. Majd találkozunk másik munkát, és akkor fog. Nem igaz hogy kétszer abban az egy hétben, mint mondtam fél óra ami alatt tud beszélni velem, és beszél is. Többet beszél velem mint bármelyik családtagjával vagy barátjával ilyenkor.
2017. jan. 15. 01:06
 9/12 A kérdező kommentje:

* talál

* kétszer = leszar

2017. jan. 15. 01:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Ennyire naiv nem lehetsz... Annyira akarna téged, akkor ilyenkor pl együtt aludnátok.
2017. jan. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!