Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem érdeklem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem érdeklem, ha nem ír vissza facebookon nekem a barátom pedig elérhető?

Figyelt kérdés

Pár hete jöttünk össze, már régóta ismerjük egymást. Én már érzek iránta szerelmet vagy szeretetet,sokat gondolok rá. De nem tudom hova tenni azt a viselkedését,hogy eddig mindig visszaírt ha besézlgettünk most meg azt cisnálta,hogy elérhető volt és nem olvasta el direkt a kérdésem,majd 10 perc múlva elolvasta,de nem válaszolt. Vártam még türelmesen,közben láttam ,hogy más képeit tetszikelte. Végül csak írtam neki egy kétségbeesett hangulatjelet,mire rögtön írt,hogy mi a bajom. Aztán meg írta,hogy most nem tud írni mert szüleivel beszélget..

Én sem most jöttem le a falvédőről,hogy ezt most komolyan bevegyem,hogy fent van végig elérhető,másokat nézeget rám nem figyel. Ha valóban szülivel beszélgetett volna akkor nem elérhető és nem csinál ilyenekt vagy visszaírt volna miután elovlasta,hogy bocs most nem érek rá.

Nekem ezek a dolgok annyira fontosak ,hogy egy először is majdnem elsírtam magam kettő átcsapott olyan érzelmekbe,hogy úgy gondolom nem is akarom vele folytatni. Most pitinek tűnik tudom a dolog,de ebből is látszik szerintem ,hogy nem érdeklem őt igazán.

Mi a vélmeényetek?


2016. dec. 12. 13:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Ez egy idiota. Ha jobban belesz ebbe a "kapcsolatba",csak jobban szenvedsz,bunkobb dolgoktol.
2016. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem kevesebbet hisztizz, mert annál idegesítőbb nem sok van, amikor számon kérnek olyasmit, hogy miért nem írt, pedig online volt. Majd ha 2 napig nem válaszol, akkor legyél kiakadva.


Ez most a felnőtt kategória egyébként?

2016. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
jó,hán én meg nem tűröm a hazugságokat,mert azt is elfogadtam volna,ha azt írja,hogy most nincs kedve beszélni vagy bármi,csak ne hazudjon mert annál aljasabb emberi tulajdonságot nem ismerek.
2016. dec. 12. 14:05
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Probaltam, amit kettes ir...turtem, mint egy hulye, es kozben kicsinltak, elvette onbizalmam,pszichopata volt. Ez lenne a minimum viselkedes, ami miatt befrjeznem ilyen pasival.
2016. dec. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell labtorlokent turnod, hogy visszairni nem kepes, kozben meg lajkolgt.

Az,hogy onlinenak jelzi fb,egy dolog,akkor is online mindenki, ha telon bongeszoben be van jelentkezve...cset nelkul.

2016. dec. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

A hazugság miatt dobnám. Jobb az ilyenen mihamarabb túlesni.

VISZONT: ha nekem kétségbeesett hangulatjeleznél 1 hét járás után, mert nem írok vissza 10 percig, akkor meg én dobnálak mihamarabb.

2016. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
30%

Ezt te most komolyan a felnőtt kategóriába szántad?!Hány éves vagy, 14?!

Párom ma délutános.Mi ugyan nem élünk a facebook adta kreténségekkel, de viberen mindennap írunk egymásnak, ha nincs sok ideje bent a munkahelyen, akkor telefonon beszélünk, egyébként meg kibírjuk, míg hazaér.

Ne hisztizz, mert pofára esel, és ezt jóindulatból mondom.

32 éves vagyok, hidd el, hogy van tapasztalom hiszti terén.(még 30 évesen is az voltam, amikor összejöttünk.Majdnem rámentünk...)

Ne kérd számon minden percét!

2016. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
6os gondolom te is így bánsz a barátnőiddel,hogy direkt nem írsz neki vissza közben más csajokat nézegetsz,mert lájkolod a képeiket meg gonodlom másokkal beszélgetsz és ha mer az asszony szólni akkor lapát. Na én pont nem ilyen lány vagyok,hogy ezt tűrjem! Játszmázni sincs kedvem,hogy na akkor én is félvállról veszem őt és másokkal beszélgetek meg másokra figyelek csak rá nem,hogy aztán feléledjen benne a vadászösztön és teperjen utánam,mert az ilyen pasiknak ez kell. Kinőttem ebből és inkább dobom,mert úgy felidegesített a viselkedése,hogy már kínomban ide is írtam..
2016. dec. 12. 14:27
 9/22 A kérdező kommentje:

7-es, alapvetően én is megértem és nem szólok egy szót sem,ha látom elérhető és nem olvassa,engem az készített ki,hogy közben 1.megnyitotta az üzentet és nem válaszolt rá,pedig kérdést tettem fel benne 2. közben lányok képeit lájkolta és végig elérhető volt 3. azt hazudta,hogy szüleivel beszélget és ezért nincs facebook közelében

Ez azért sok szerintem, mert ha csak arról lenne szó,hogy megnyitja és nem válaszol,mert olyan elfoglalt azt megértem,dehogy közben van ideje minden másra az gáz.

2016. dec. 12. 14:31
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

6-os vagyok. Lány vagyok, nyugi. :)

De szerinted, ha lányként arra utalok, hogy ezzel megfojtod a másikat, akkor mit gondolhat egy fiú?

De mondom, ha hazudik, vagy nincs meg a bizalom, dobd ki nyugodtan.

2016. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!