Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttünk és egyre kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttünk és egyre kevésbé érdekel. Miért van ez? Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve ismertem meg a srácot, szerelem volt első látásra, teljesen magával ragadott. Összebarátkoztunk, én folyamatosan rágondoltam, vágytam rá, olyan dolgokat tettem érte, amiket soha senki másért nem tettem volna meg, minden alkalmat megragadtam, hogy csak egy pillanatra is láthassam, a találkozások előtt izgatott voltam, minden nap azt vártam,hogy hazaérjek és beszélgessünk. Rengetegszer éreztem reménytelennek,hogy valaha egy pár leszünk, sokat szenvedtem miatta és nagyon fájt. Egy hónapja összejöttünk, és engem napról napra egy kevésbé érdekel,olyan csodás volt, amit éreztem nem akarom elveszíteni azt az érzést, de nem tudok mit tenni . Nagyon szerelmes belém, és minél jobban körülrajong én annál jobban unom vagy nem is tudom. Egész nap ír, és már csak kedvetlen leszek tőle.Van amikor válaszolni sincs kedvem. Most hogyan tovább? Én nem szeretném csak úgy feladni és eldobni, szeretném megjavítani a dolgokat, de azt se tudom mi lehet a gond. Az érintéseket illetően is az elsők varázslatosak voltak és minél többet ér hozzám annál jobban kezdi elveszíteni a varázsát.

25/N


2017. jan. 15. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Sokáig csak plátói szerelemben éltél, és most hogy megkaptad már nem vágysz rá. Esetleg nem olyan mint képzelted?

Sajnos vannak olyan vágyak, álmok amik addig jók, míg az ember át nem éli. Most vagy velemaradsz még egy kicsit hátha változik a véleményed, vagy szakítasz még jobban bele nem bonyolódtok

2017. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos többször megesett már velem ez,hogy mire megkaptam, akit szerettem volna már nem kellett. Általában egyből le is zártam az egészet, de ezt az első perctől kezdve annyira másnak éreztem , mint az előzőket. Ezért se szeretném őt eldobni. Minden olyan, amit elképzeltem és amire vágytam. Legalábbis a sráctól pontosan azt kapom szóval nem tudom mi bajom van.
2017. jan. 15. 19:33
 3/9 llorTllorT ***** válasza:
naaháát te beteg vagy.hagyd menni ne rabold az idejét.
2017. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem a te hibád :) Általában az a vonzó ami szinte elérhetetlen vagy kétes a milyensége, gondolata feléd, érzelmei irántad stb.. Nem tudsz olyanba szerelmes lenni aki állandóan kimutatja mennyire szeret. Ez igaz férfiakra és nőkre egyaránt. Szeretet =/= Szerelem.
2017. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem értem. Most akkor akik még több év párkapcsolat után is azt mondják, hogy őrülten szerelmesek egymásba azok hazudnak?
2017. jan. 15. 20:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálad korábban kezdődött a rózsaszín köd és mostanra felszáll lassan és már nem elérhetetlen, ami a vadászösztönt, a szépségét fenntartja a dolgoknak. A legtöbbször az ilyen hirtelen fellobbanás pont nem tartósság hírnöke. Én is átestem ezeken.

Fenntartható a szerelem, de nem a ködös időszak, mi 4 éve vagyunk együtt, nem változott semmi az első nap óta, max a szex lett kevesebb az eltérő meló miatt (heti 2kb), de ugyanúgy várjuk egymást mint amikor megismerkedtünk, minden percet hogy beszéljünk, nem változott semmi, sündörgés és társai :D. Nálunk viszont nem volt rózsaszín köd, ilyen magával ragadott dolog: megfogott, éreztem hogy egyezzünk, ugyanúgy érzünk, 2 hónapig barátokként ismerkedtünk és mindketten a realitás talaján maradtunk amikor összejöttünk, lehet nem volt perzselő és rózsaszín, de nem is hiányzik, mert abból nagyobb arconcsapás a józanító csökkenő kémia, amit korábban átéltem.

2017. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló élményem. Párommal mi évekig voltunk barátok, mielőtt összejöttünk. Mi mondjuk elég viharos körülmények között találtunk egymásra végül, de a lényegen nem változtat. :) Mikor összejöttünk, hirtelen sülve-főve együtt voltunk, azt éreztem, hogy ő rajong értem, és valahogy bennem ez pont fordított hatást váltott ki, mint kellett volna. Kb másfél hónap után azt éreztem, hogy ez sok, mégse kell, miért nem olyan most, mint mikor barátok voltunk, nem jó... Én mondjuk nem tudatosan elég keményen martam is el magamtól, mire ezt felismertem. Nekünk akkor az tett jót, hogy kicsit változtattunk a randik ritmusán (nem volt természetes a mindennapi együttlét), meg ő sokat járt haza vidékre a szüleihez, így tulajdonképpen ritkábban találkoztunk. Nekem ezek tök jót tettek, mert ha visszajött, minden alkalommal rájöttem, hogy mennyire hiányzott valójában. :) Én saját magamban rendeztem le ezt a dolgot, neki nem mondtam el, bár bizonyára a viselkedésemen érezte a dolgot. Egy idő után valahogy ez a rossz érzés elmúlt. Két éve együtt vagyunk. :)

Igazából ezt magadban tudod letisztázni te is. Az a fajta rajongás, amit a kapcsolat előtt éreztél, nem fog visszajönni, de ez viszont nem rossz. Az nem "rózsaszín köd", hanem "reménytelen ábrándkép" volt. Lehet, hogy jót tenne, ha nem dongana ennyire körbe (kb. lenne esélyed rájönni, hogy hiányzik-e ez a fajta rajongás), de ezt nyilván elég nehéz kivitelezni, mert nem vághatod az arcába, hogy lécci lépj le egy hétre...

Mindenesetre én a helyedben nem adnám fel, az is lehet, hogy csak szokatlan ez a fajta kapcsolat. :) Adj időt magadnak, hogy "megszokd a jót", aztán lehet magától elmúlik. :)

2017. jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2017. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dejó, hogy rátaláltam erre a kérdésre... nekem pont egy ilyen érzelemvámpírq'rva tette tönkre az életemet legalább másfél évre.


Határozott, kemény, egyedülálló férfi voltam. "Barátok" voltunk egy társaságban, de nem akartam tőle semmit, nem az én világom volt, annak ellenére, hogy rendkívűl jó nő volt. Soha senki nem utasította még vissza. Én voltam az első, aki nem talpnyalója voltam, hanem flegmáztam vele és lerántottam a földre az öntelt királykisasszonyt.


Csak sajnos egyre jobban beleestem, megbabonázott az illata és úgy a lénye. Összejöttünk, nagynehezen... a többit kitalálhatjátok. Ahogy elkezdtem vele kedves lenni, figyelmes és érdeklődő egyből fordult a kocka. A végén kiszeretett, elmúlt a kémia... mintha ezt a kérdést rólam írtad volna.

Csak ennek sok éve volt már. Azóta se jöttem helyre, mert magamba és a nőkbe vetett hitem tette tönkre. Nem tudok már megbízni egyetlen nő érzéseiben sem, kereken 6 éve.

Gratulálok, sikerült egy kérges fatörzset kinevelni.


Ez a nőkre jellemző, érzelmi kihasználás és instabilitás + az hogy sohasem tudjátok mit akartok igazából... mi férfiak inkább vadászunk, leöljük a vadat gyorsan. Ti meg mérgézve hagyjátok fél évig szép lassan elvérezni.

2017. okt. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!