Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki elárulná nekem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elárulná nekem, hogy miért jó átverni a másikat társkeresőkön/párkapcsolatban/házasságban/ismerkedési időszakban vagy úgy egyébként?

Figyelt kérdés

Mi a jó abban, hogy hülyét csinálunk a másikból, hitegetjük, hazudunk neki stb.? Nem egyszerűbb nyílt kártyákkal játszani?


Ez valóban kielégít valakit? (Legyen az illető férfi vagy nő?)


Nagyon sok ilyen van manapság és lehet, hogy velem van baj, de nem értem.


(Nem, nem csak arra az estre gondolok, amikor szexről szól a dolog.)


2017. jan. 15. 22:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

" Mindketten továbbléphetnének és esélyük lenne olyan társat találni, akivel jobban passzolnának az ágyban, vagy a jövőbeni tervekben, gyerekvállalási kérdésekben bármiben. "

Írtam, hogy mivel később derül ki a dolog, ezért simán lehetnek tökéletes társak.


Ha úgy működne a dolog, hogy szembe állnának az emberek az első randin és egyből elmondanának mindent és csak azok jönnének össze, akik ezek alapján passzolnak, akkor nem lenne túl sok kapcsolat. Már csak azért sem, mert az emberek változnak. Szexuális igényeknél, pl. sokan rávágják, hogy ezt vagy azt nem próbálnák ki. Aztán, ha épp kipróbálják valakivel, kiderül, hogy igazából bejön nekik.


Ha 13 éve együtt vagytok, gondolom nálatok is voltak meglepetések. Jellemző, hogy a rózsaszín köd miatt, a szerelem kialakulása után, már kevésbé tűnnek ezek jelentős dolgoknak.

2017. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Valóban...lehet, hogy nekünk csak szerencsénk volt és ezért gondolom így...


De még is csak bizonyos esetekben megérné az őszinteség, de még sem teszik sokan, mert nyilván úgy egyszerűbb vagy előnyösebb.


Értem, amit mondasz...de néha egy kis őszinteség jól jönne nem? Főleg manapság!


Hm,lehet, hogy maradi vagyok...


Köszönöm, hogy válaszoltatok!

2017. jan. 15. 23:23
 13/18 Diavolino44 ***** válasza:
Nagyon érdekes, de, ez szerintem abból adódik, mert a ket nem különböző, par hete beszéltem egy meleg sráccal, s érdekes volt amiket mondott, neki ismerkedés teren teljesen mas, problémái vannak. ugye a lakosság kb 10%-a homoszexuális, es van olyan 20-30% biszexuális vagy enyhén biszexuális, szoval neki azt nehéz kiszűrni ki az es ki nem az, viszont amikor mar tudja, akkor sokkal egyszerűbb a dolga, pl egy meleg szórakozó helyen, vagy meleg társkeresőn, figyelj tetszel, nincs kedved velem tölteteni az estet, teljesen normalis kerdes, 1-2 perc ismeretség utan. Ezt hol fogadna el egy, nő meg ha álmai pasija lenne sem mondana igen vagy csak par százalék aki belemenni, igy mar az elejen "hazudni" kell. Mi férfiak meglátunk egy not, 5 másodperc utan tudjuk, hogy le akarunk-e vele feküdni vagy nem, Nah ehhez képest egy nőnek lehet kellenek hetek hónapok. Igy mar az elejen kondíciónalva kell lenned a "hazugságra".
2017. jan. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Érdekes amit mondasz... és van benne igazság....


Köszönöm az újabb hasznos választ!


Legyen kellemes napod!

2017. jan. 16. 08:23
 15/18 anonim ***** válasza:

Azért tedd hozzá, hogy főleg párkapcsolati téren még sokszor saját magukkal sem őszinték az emberek. Bőven elég mintát ad akár ez az oldal.

"Igen, igazából nem jön be, de olyan édesen viselkedik velem" >>> Későbbi pofáraejtés várható, mikor már nem tud tovább színlelni az illető.

"Oké, még nem felejtettem el az exem, de próbálkozom mással, majd elmúlik a dolog, és igazából bele tudnék szeretni az új pasiba/nőbe" >>> Gyakori megcsalás az exszel, vagy mégsemszeretlek kijelentés hónapok után, ergo átverés, hitegetés.


Több tucatnyi példát lehetne felsorolni. Ezek legtöbbje olyan, hogy nem rosszindulatú az adott ember, csak még saját magával sem őszinte, addig pedig könnyű a másikat átvágni...

2017. jan. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon jó meglátásaid vannak...


De pont ezért mondom, hogy nem lenne jobb őszintének lenni, nyílt kártyákkal játszani?...


Legfőképp magunkkal szemben lenne ez elvárás, hisz a saját érdekünk is nem?


Abban a példában, amit hoztál ott saját magát is áltatja az ember, nem csak a másikat...és valóban sokszor megesik ez...


Már magunkat sem tiszteljük annyira, hogy őszinték legyünk?...


Tényleg csak a külsőség a lényeg és a megfelelési kényszer? A régi értékrendekből már nem marad semmi a jövő generációi számára? Gondolok itt pl. a hűségre, becsületességre, őszinteségre, szeretetre, nyíltságra...

2017. jan. 16. 10:06
 17/18 anonim ***** válasza:

Én őszinte vagyok, nyílt kártyákkal játszok. És sz*rok rá, hogy milyen a világ. Akinek emiatt túl sok vagyok, vagy túl nyílt, vagy túl egyszerű, vagy túl unalmas(nem vicc, ilyet is hallottam már, hogy unalmas vagyok, mert nem játszadozok, hanem mindig egyenesen beszélek és cselekszek.. :D ), akkor azzal az illetővel nekem nincs is semmi dolgom, legyen szó akár barátságról, akár szerelemről, akár szexről.

Jóval kevesebb kapcsolatom van így más emberekkel, mint egy átlagembernek, de ezt egyáltalán nem bánom.

34/F

2017. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

De sokkal minőségibbek az ilyen kapcsolatok nem, kedves Utolsó?


Tetszik a hozzáállásod... :)

2017. jan. 16. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!