Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne értelme megkeresnem 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme megkeresnem 2 hónap után, ha még mindig szeretem?

Figyelt kérdés

Tanácsra lenne szükségem kicsit idõsebbektõl, tapasztaltabbaktól.

Lassan 2 éve lesz, hogy megismertem az exemet, akivel november végén szakítottam. Azóta nem tudok semmit róla. Ambivalens érzéseim vannak, mivel egyrészt még szeretem, másrészt félek az aggresszív természetétõl, nagyon nehéz volt megszabadulni tõle. Sosem bántott, csak szerette, ha úgy történnek a dolgok, ahogy azt õ elképzeli. Távkapcsolatban voltunk, ami nem tartott volna már sokáig, de õ nagyon sürgette az elõrelépést, a mielõbbi együttélést. Ettõl én nagyon féltem, mivel gyakran korlátozott így messzirõl is alapvetõ dolgokban. Úgy tudtam csak vele szakítani, hogy elhitettem, nem szeretem már, és nem vagyok vele boldog, másra vágyom. Az igazság viszont az, hogy senkire nem vágytam még ennyire, mint erre a férfire. Viszont nehéz vele kommunikálni, sértõdékeny, és tuti az lenne az elsõ kérdése, van-e már új pasim.

Nagyon nem tudom, hogy keressem-e vagy sem, tudna-e változtatni vagy sem... Azt sem tudom, hogy reagálna rám.


2017. jan. 17. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagy hiba lenne azt hinned, hogy ez a tipus barmikor megvaltozik.. Csak egyre durvabb lett volna. Okosan dontottel, adj magadnak meg idot es ne keresd, le fogod zarni es ennel csak jobbat talalhatsz.
2017. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

1. "félek az aggresszív természetétõl, nagyon nehéz volt megszabadulni tõle. "


Akkor te egy MAZOHISTA p..csa vagy, aki addig örül, míg nem kap két taslit egy agresszív személytől.


2. te egy papucs vagy, aki még élvezi is, hogy irányítják


3. döntésképtelen, befolyásolható vagy, aki élvezi, ha irányítják (különben mi másért akarnád magad visszakéretni magad?)


4. zárd már le a múltat, most csak azért érzel így, mert még képtelen voltál elfelejteni a múltat


5. ha a kapcsolat jól működött volna, akkor nem lett volna vége


6. minek szakítottál vele, ha most meg utána kuncsorogsz?

nulla logikád van!



Semmi értelme őt keresned, zárd le a múltat és találj jobbat!

De ha magadat ennyire becsülöd, hogy egy ilyen sz..r alak után vágy, akkor megérdemled, hogy még meg is verjen egyszer! De akkor kérlek, ne gyere ide sírni, oké?

2017. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegtelen ostobasagra enged kovetkeztetni mar csak az is, hogy a tenyek ismereteben ilyan f-a-sz-s-a-g az eszedbe jut.
2017. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne keresd. Te magad írtad, hogy félsz az agresszív viselkedésétől és nehéz volt megszabadulnod tőle. Inkább örülj annak, hogy megszabadultál tőle valahogy és ne akard újra átélni azokat amiket eddig.

2 hónap még kevés idő, kell még ugyanennyi ha nem több, de el fogod felejteni egyszer, idővel sokkal jobb lesz. De most legyél inkább erős és ne engedd vissza ezt az embert az életedbe.

2017. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos rohadtul megviselt a szakítás, de megfogadom amiket írtatok.
2017. jan. 17. 21:09
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, hogy megviseli az embert, ha azért szakít, mert az eszére kell halgatnia.. Fájdalmas döntés, de ez volt az egyetlen bölcs dolog, amit tehettél. Ilyenkor 1-2-3 hónap elteltével jellemzően a rosszabb emlékek is megszépülnek, eltörpülnek - ne hallgass ezekre, átver az agyad jelenleg. Koncentrálj a túllépésre, legyél nyitott a világra, vesd bele magad más dolgokba, nincs az a gödör, amiből ne tudna kimászni az ember, ha akar. Hamarosan minden jobb lesz és akkor majd jól ki is neveted magad a gondolatért, hogy visszatérj egy ilyen alakhoz, aki egyértelműen korlátozó és bántalmazó jellem (hidd el még nem bántott, de ha benne maradsz ebben a kapcsolatban, ez csak idő kérdése lett volna, csak addigra már úgy átmossa az agyad, hogy iszonyat nehéz kilépni). Kitartás!
2017. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy lenullázta az önbecsülésemet, az önértékelésemet ez a kapcsolat.

És ez az eredménye, amit írtatok...

2017. jan. 17. 21:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, ezeknek a kapcsolatoknak ez az egyik tipikus jellemzője. Maradj erős, hidd el, a nehezén már túl vagy.
2017. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást.:-)

Most az a jó, hogy tanulással elfoglalom magam, így kicsit könnyebb.

Már a kapcsolat vége felé mondjuk abban is akadályozott.

2017. jan. 17. 22:30
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson megkeresni! Csak még jobban nyeregben érezné magát utána a srác. Sajnos tapasztalat.

Másfél - 2 évvel ezelőtt ismerkedtem egy pasival. Már akkor sem nagyon tetszettek a megnyilvánulásai (pl ha mondtam valamit, ami neki nem tetszett, akkor ilyen leugató stílusban kioktatott, vagy lelökte a kezemet magáról, hogy ne fogdossam már össze..) Akkor elmaradoztak a találkozók. Aztán most ősszel rám írt, hogy nem e próbáljuk meg újra, és természetesen minden másképp lesz, megváltozott.. Ja, megváltozott! Sokkal rosszabb lett. A legváratlanabb pillanatokban förmedt rám, volt olyan, hogy azt hittem megüt..


Tanulj belőle:) Jobbat érdemelsz ;)

2017. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!