Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett a sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett a sráccal?

Figyelt kérdés

Hogy úgy mondjam,már nem annyira lényeges az egész,de érdekel,hogy mi történhetett a sráccal...

A történet ott kezdődött,hogy új suliba kerültem szeptemberben.Hamar összebarátkoztam mindenkivel és lett egy legjobb barátnőm is.Egyik nap elmondta melyik fiú tetszik neki,de én nem mondtam rá semmi különösebbet.A barátnőm megkért,hogy mivel én sok mindenkit ismerek,szerezzem már meg a srác msnjét neki.Beleegyeztem,mondtam 1 nap és meg lesz.Felvette és beszélgetni kezdtek.Pár nap múlva látom,hogy a srác bejelölt a közösségi portálokon és msnre is felvett.(Mármint engem)

Egyre többet beszéltünk msnen(Majd élőben is) és közel három hónap után beismertem magamnak,hogy belézúgtam...Közben kiderült az is,hogy a srácnak én tetszem.Ez azért volt rossz,mert a barátnőmnek tetszett ugyebár...

Egy suliba járunk mindhárman,szóval mindennap láttam.Többször megvárt suli után és elkísért a buszmegállóba,ahol egyszer nem tudom mi ütött belém,de adtam neki egy puszit...Aztán többször is puszival búcsúztam el tőle.Ahogy elnéztem nem volt ellenére,mert többen is mondták,hogy már év eleje óta belém van esve.

De azt senki sem tudta,hogy én is belé.Egyik nap,nagyon nehezen elmondtam a barátnőmnek,hogy belé szerettem a fiúba,de kiakadt és mindenfélét mondott,bár még akkor a puszit nem is említettem neki...Pár nap után megnyugodott és közölte,hogyha tényleg szeretem,akkor járjak vele,mert neki más tetszik.Belegondoltam és rájöttem,hogy igen,ezt szeretném.

A sors úgy hozta,hogy volt egy sulibuli,ami csak éjfélig tartott.Ő ott lakik helyben én meg bejárós vagyok,tehát buli után elsétáltam vele a lakásukig.Csak mi voltunk ketten az utcán.Mikor odahajoltunk,hogy megpusziljuk egymást,a szokásos puszi helyett átöleltem és nem tudom mi ütött belém,de a fülébe súgtam nagyon halkan,hogy:Szeretlek...

És ő erre semmit(!) se válaszolt,abszolút...

Én ezt annak tudtam be,hogy egy nagyon kicsit ivott,amit még ezelőtt soha,mert ő az a tipikus jófiú.

De nem tudtam mire vélni.Másnap a suliban és a szakkörön is elég szótlan volt,alig beszéltünk.Ez egy hónapja történt és azóta is csak "hellószia" viszonyban vagyunk msnre se jár fel,legalábbis azóta nem láttam...

Szerintetek mi történhetett vele? Egyébként nem tudom miért,de megbántam azt az estét...Talán megijedhetett vagy félős típus? Most mit tegyek?Csináljak úgy mintha sose lett volna semmi?

Egyébként az egész suli úgy tudta,hogy járunk és mikor ezt említette barátnőm,hogy tudom-e,én csak nagyot néztem,ő meg elmosolyodott és mondta,hogy ezt ő sem tudta,de nem volna ellenére...

De mint már mondtam,ennek egy hónapja.És ami a legfurább,hogy már semmit se érzek iránta a szimpla szereteten és barátságon kívül...Jó,néha még érzek egy kis szívdobbanást,de kezdem elfelejteni...Szerintetek jó ez így?Tényleg nem tudom mi lett vele...Pedig ő maga mondta,hogy akibe egyszer beleszeret,azt nagyon nehezen felejti...Egyébként 15 éves ő is meg én is.

Hát ennyi lett volna,aki érti ezt az egész helyzetet és tud hozzáfűzni értékes válaszokat,annak előre is köszönöm. =)

L/15


2010. máj. 5. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Végre egy olyan ember, aki tud helyesen írni. Ez már előny. Egyébként biztos, hogy megijedt, hogy ennyire nyomulsz rá. De ha kezded elfelejteni, akkor inkább hagyd az egészet.
2010. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már végigolvastam akkor irok valamit... Hagyd a fenébe ha már annyira nem jön be...
2010. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi a kérdésért,de halál komolyan kérdezem:Nem volt büdös a szád? Mert én volt hogy egy csajból azért ábrándultam ki... (nem viccelek!)
2010. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem az előző az oka,akkor lehethogy már van és volt is barátnője,akit előtted titkolt...
2010. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

19:09-nek:

Nem,arra mindig ügyelek,akkor is épp mentolos rágó volt a számban.

19:11-nek:

Úgy tudom,még nem volt barátnője(meg most sincs) mellesleg nekem se volt még 3-nál több barátom.

18:56-nak:

Nem nyomulok rá,sokszor ő kezdeményezett.

19:02-nek:

Hát...Csak az baj,hogy azért valamennyire mégis hiányolom és jó lett volna...

2010. máj. 5. 19:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez egy elég érdekes ügy,kíváncsi volnék én is,mi történhetett...Légyszi ha megtudsz valamit kedves kérdező,számolj be nekünk itt az oldalon róla!

Előre is köszi:)

2010. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben =) Én is kíváncsi vagyok...=Đ
2010. máj. 5. 22:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyámnyila:S de valahogy nem sok esélyt látok arra,h összejöjjetek...
2010. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!