Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás vizsgaidőszakban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás vizsgaidőszakban?

Figyelt kérdés

A barátom vizsgaidőszak előtt 3 nappal vetett véget a 3 éves kapcsolatunknak,úgy,hogy elmondása szerint nagyon szeret velem lenni,de nem biztos hogy akarja ezt tovább,majd kiderül.

Ugyanakkor minden nap telefonálunk,minden héten elhív valahova,de úgy viselkedik mint egy jó barát. Teljesen kikészültem már,9 vizsgámból 1 lett meg,rá fog menni a félévem. Naponta több órát sírok, nem bírom ezt,de ha nem találkozunk még rosszabb,nagyon hiányzik.

Mit csináljak? Hogyan értessem meg vele,hogy ez nekem nem jó?

20L



2017. jan. 16. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanakkor minden nap telefonálunk,minden héten elhív valahova,de úgy viselkedik mint egy jó barát." - Pont ez a baj. Első körben ezt sürgősen abbahagyod és nem beszélsz vagy találkozol vele. Egyáltalán.


Utána pedig valahogy átküzdöd magad ezen az időszakon és nem rúgod fel a jövőd egy ilyen ember miatt, a túllépésre koncentrálsz ahelyett, hogy utána epekedsz. Magadban kell lezárnod, ebben senki nem tud segíteni, de azért legyél minél többet a barátaiddal, sírd ki magad, szervezz programokat, egyet ne tegyél - vele ne beszélj.

2017. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem telozol vele

nem talizol vele

telefont nem veszed fel, emailre nem irsz vissza

és összekapod magad hogy a hátralevő vizsgák meglegyenek

2017. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vizsgaidőszakban mesélte el az exem, hogy megcsalt, csúnya bukta lett belőle, 4 évem ment kárba.


Nem tudom mit mondhatnék, amikor benne vagy nagyon nehéz kikecmeregni és hideg fejjel mérlegelni.

2017. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj! Engem 8 év után a vizsgaidőszak kellős közepén hagyott ott a vőlegényem egy másik nő miatt, azt hittem belehalok, de voltam annyira észnél, hogy tudtam a jövőm múlik rajta, el kell végeznem, és kész. Neked is össze kell szedned magad, azzal, hogy minden nap beszéltek, magadnak ártassz, nem beszélve arról, hogy legyen már önbecsülésed, ha nemet mondassz, és nem találkozol vele, azzal talán még azt is eléred, hogy mire vége a vizsgáidnak, ő fog érted teperni. Szedd össze magad, mert a jövőd múlik most rajta, és annál nincs fontosabb, főleg nem egy ilyen ember, aki játszik veled, legyen tartásod.


26 N

2017. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is pont vizsgaidőszak előtt dobott a barátom, szintén 3 év után, minden előjel nélkül. Mi megszakítottunk minden kapcsolatot. Az első 2 hét brutális volt, rengeteget fogytam, sírtam. Aztán elkezdtem lefoglalni magam. Tanultam, eljártam barátokkal, ismerkedtem új emberekkel. És most már nem is hiányzik.. HIdd el nem jó az, ha szakítás után barátok maradtok, azzal csak kínozzátok egymást. Idővel, ha már túltetted magad a dolgon, akkor semmi akadálya, de így tényleg csak szenvedsz. Tudom, hogy nagyon hiányzik, és most elképzelni sem tudod, hogy megszakítsd vele a kapcsolatot, de így lenne a legjobb. Mert ha most ugyanúgy beszélgettek meg minden, akkor akarva-akaratlanul is részese leszel annak is ha majd elkezd randizni másokkal, az is lehet,hogy veled fogja megbeszélni, ami szintén csak nagyon rossz hatásssal lenne rád. Én azt ajánlom, hogy próbáld megbeszélni vele, hogy neked ez nem jó így, szakítsd meg vele a kapcsolatot, legalább egy időre amíg összeszeded magad, találj valami célt/elfoglaltságot ami leköt, és amiben eredményeket tudsz elérni, amitől jobban érzed majd magad, menj el szórakozni barátokkal, ismerkedj új emberekkel, ilyenek. Én ezt csináltam, és nekem nagyon bejött. Pedig az exemről azt hittem, hogy ő lesz az "igazi".

20/L

2017. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy zárd le teljesen a dolgot. Se telefon, se chat, se mail, se tali. Hidd el észbe kap ő is hogy basszus ez a nő nem függ tőlem! Most ő felelősség nélkül élvezi a társaságod, semmi kötelezettsége, aztán ha jön jobb nem fog írni, az tuti... Ne várd meg ezt, legyél te az erős aki összekapja magát, lezárod vele és építed a jövőd!
2017. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Olyan nincs, hogy előjel nélkül, oka mindig van. Szerintem se találkozz vele. Szerintem készülj, vizsgázz le utána pedig turbózd fel magad vitaminokkal, esetleg járj el szoliba. Tél van, amúgy is gáz, hogy hamarabb sötétedik.. ez is rátesz egy lapáttal,persze ez csak az én véleményem. Ha megnyugtat én 25 évesen léptem ki egy nem működő kapcsolatból, amikor körülöttem már mindenki férjhez ment vagy babás volt. Rá fél évre találkoztam a mostani párommal. Nagyon jól megvagyunk, 2 éve vagyunk együtt és most érkezett el az idő, hogy babát is vállalunk. Reméljük jövő ilyenkor már szülők leszünk. Fel a fejjel, hagyjad ezt a fiút. Szerintem tudja nagyon jól, hogy nem tudsz nemet mondani neki ezért is hívogat. Ne add meg neki ezt az örömöt.
2017. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad! :( Én ugyanígy jártam, és hatalmas szenvedés volt, nyilván rosszabb is lett az átlagom, de nagy nehezen átnyomtam magam a vizsgákon :/ Most is nagyon magam alatt vagyok, pláne, hogy csomó barátommal is megszakadt a kapcsolatom miatta, és nem lehet mindig valakivel, mert nem ér rá mindig mindenki.. :) De én pl. most elkezdtem sportolni.. hátha segít, eddig úgy érzem jobb tőle. :)

Kitartás! Ha egyedül érzed magad, írj nyugodtan.

2017. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!