Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek önzés, figyelmetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek önzés, figyelmetlenség ilyen szinten egy kapcsolatban normális? 27/N

Figyelt kérdés

Párommal 18 hónapja vagyunk együtt. Azt eddig is észrevettem, hogy nem éppen önzetlen típus, de mintha észre sem venné, hogy nem való így viselkedni párkapcsolatban. Nem veszi észre, én sokkal nehezebb helyzetben vagyok, mint ő (én ápoló vagyok egy kórházban, egyedül élek, szülők nem támogatnak, míg ő középvezető egy informatikai cégnél, és a szülei rengeteg mindenben segítik, megjegyzem azt is, hogy ő egyszem gyerek.) Bizpnyos dolgokat mintha észre sem venne. Nagyon rosszul esett, már többször, hogy ő simán elmegy bárhova egyedül, amiről tudja hogy én is szeretem, engem is érdekel...persze megkérdezi hogy megyek-e, de amint mondom, h nem telik rá, mondja hogy "oké". Azaz ő elmegy egyedül, én itthon maradok. És most megpróbáltam, hogy kicsit rejtetten kérem, vagy erősebben utalok rá, jól esne, ha a vasárnpi koncertre mehetnék, vagy egyáltalán reagálna, hogy én mondom, nincs pénzem, de semmi. És elmondása szerint " ő önzetlen". Megjegyzem, nem az anyagiak bántanak. Legalább azt mondaná, ne haragudj, most nem telik rá, vagy valami..... De nem olyan a lakása, mintha nem telne rá... És semmit nem reagál ha ilyet írok. Én mindig szeretem meglepni őt valamivel, de mintha nem érezné, az ő részéről ez messze nem önzetlen viselkedés...Ő 31 én 27 vagyok.

Mit tennétek a helyemben?



2017. jan. 19. 13:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
63%

Hát ez kellemetlen, próbáld megbeszélni vele. De nehéz ezt úgy elmagyarázni hogy ne azt vegye le, hogy neked a pénze kell...

Mi kezdettől fogva segítjük egymást anyagilag is kölcsönösen. Mindig megkínáljuk a másikat az utolsó szem/korty akármivel, mert mindkettőnknek így természetes.

Ha neki ez nem tiszta akkor sok mindent nem tudsz tenni. Esetleg kérjél kölcsön tőle a hétvégi programra, aztán hátha feltűnik neki hogy gáz visszakérni egy tulajdonképpeni randi árát.

2017. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális. Nyilván ha ekkora különbség van anyagilag, akkor ez problémákhoz vezet, és ezt valahogy kezelni kell, de semmiképpen sem ez a módja, hogy neked nincs pénzed akkor nem mehetsz vele sehova. Ez egy igazi gyökér.
2017. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
És ez csak másfél év után kezd zavarni? Szerintem nagyon gáz, ha eszébe sem jut felajánlani, hogy meghív egyik-másik programra. Hogyan lesz így közös életetek? Ha nem tudjátok ezt nyíltan megbeszélni, akkor búcsú.
2017. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%

Mivel szemmel láthatóan ez számodra így nem jó, teljesen lényegtelen, hogy más szerint mennyire normális.

Nekem már az is érdekes, hogy rég nem vagytok kamaszok, de másfél év után még külön éltek. Gondolom, ezen sem óhajt változtatni.


A helyedben megbeszélném vele, hogy egyre kevésbé érzem úgy, hogy összeillünk, nem látom, hogy lenne közös jövőnk, úgyhogy köszi az eddig szépet és jót, de leléptem.


Az meg csak a magánvéleményem, hogy kezd kicsit durva lenni, hogy egyre több ilyen pasi van, aki inkább megenné a saját sza.rát, csak ne kelljen a csajnak egy kávét se fizetnie, nem hogy egy jegyet.

Hosszú távon te ezt hogy képzeled el? Külön laktok, és összejártok dugni pár évig? Vagy összecuccoltok, külön kasszára mentek, és ha gyereket akarsz, akkor spórolj össze annyit, hogy ne haljatok éhen a következő 3 évben, mert egy fillért nem fog rád költeni?

2017. jan. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
Szexre tart, nyilvan nem fog elvinni programokra.
2017. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%
Suba a subához, guba a gubához. Megpróbálkozhatsz beszélni vele, de ha valakinek ennyire nem tűnik fel az anyagi különbség és nem tesz ennek megfelelően lépéseket, akkor az nem túl biztató.
2017. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
63%

Komolyan, ennyire zsugoriak ezek a magyar pasik?Tényleg azt látom egyre több helyen, hogy elvárják, hogy a csaj fizessen, meg sajnálják a pénzt egy mozira vagy bármire.

Nehogy véletlenül meghívják a nőket!

Borzasztó.

2017. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
43%
Inkább beszéld meg vele szemtől szemben. A kapcsolatotok elején is ilyen volt vagy akkor többre becsült?
2017. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
37%
7-es: szerinted 3 magyar pasi után miért pont külföldi kell?
2017. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
22%

Ha azért vagy vele mert nincs rajta egy deka felesleg sem akkor a te dolgod. Jó ez így neked,

Ha tényleg ilyen. Sztem hagyd ott. Ettől találsz jobb embert. Lehet szegènyebbet ugyan , de ha megy valahová, biztos nem hagy otthon ....

2017. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!