Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasiknál a figyelmetlenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknál a figyelmetlenség és a feledékenység be van kódolva? Náluk ez tök normális?

Figyelt kérdés

Sokszor azt érzem, hogy én nem is vagyok fontos a páromnak, hogy nem is hiányzom neki, mikor nem vagyunk együtt.

pl. ha délutános vagyok, alig látjuk egymást, mert mire haza érek már sokszor alszik. Mindig megkérem, hogy legalább egy sort írjon, vagy beszéljünk telón, ezerszer a szájába rágtam már, hogy mikor van szünetem, és tuti, hogy pont akkor nem elérhető, hogy 10 perccel később ír, amikor már nem látom. Mikor haza érek, néha még ébren van, de annyira bele van feledkezve valamibe, hogy kb. észre sem veszi, hogy otthon vagyok. Volt hogy késő este egy órát álltam a dugóba, és mikor haza értem meglepődött, hogy jé.. te már itthon vagy, nem is nézte hogy mennyi az idő. Én már tutira halálra aggódtam volna magam.

Ha azt mondom, neki hogy: "ha hiányzom neked jól esne, ha felhívnál", akkor tutira elfelejt hívni. Ha a szájába rágom, hogy pontban ekkor és ekkor hívj, akkor néha szokott, de én meg nem akarok követelőző lenni. Ha nem hiányzom neki, akkor nem... ez van.

Az meg a másik, hogy megkérem, hogy pakoljon egy kicsit össze, mire haza érek, és tuti, akkor áll neki, mikor hallja a kulcsot a zárban. Aztán mosolyogva azt hazudja, hogy "jaj szívem mer régen elkezdtem, csak nem tudtam, minek hol a helye."

Szerintetek ez a pasiknál normális, és csak mi nők vagyunk azok, akik idegeskednek ilyen hülyeségek miatt?

22N


2016. okt. 25. 10:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
En no vagyok, de nem idegeskedem ilyesmin, meg nem ragom senkinek a szajaba, hogy mikor hivjon, mikor irjon, de ki sem borulok, mert szerintem ha valaki nem ir az altalam kifejtett idopontban, az nem azt jelenti, hogy nem hianyzom neki vagy nem szeret... bar mi mindketten olyanok vagyunk, hogy tokeletesen haszontalannak latjuk ezeket az "udvariassagi telefonokat, amik kb. ebbol allnak: - Szia dragam. Hogy vagy? - Jol vagyok. Es te? - En is. Puszi!". Sokkal tobbet jelent a valodi beszelgetes. Az allando aggodas, meg beszabalyozas (a leiras vegen mar inkabb az anyukaja lettel mint a parja ezzel a pakolasos utasitasokkal) csak art a kapcsolatnak. Hosszu tavon meg mar "csakazerse'" fog elpakolni, irni stb. mert kenyszernek erzi.
2016. okt. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%

1 retardált gyökér miatt mi a tökömért általánosítasz?


Amúgy meg, mégse zavar ez téged, hisz vele vagy és dugsz vele napi szinten. Akkor miről beszélünk?

2016. okt. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ennyibol nem lehet megallapitani. Lehet, hogy o csupan pont ilyen, mas teruleten viszont a tudtodra adja,vogy szeret es fontos vagy neki. Ezt te erzed.

Nem tudom, hallottal e a szerelemnyelvekrol. Szerintem nalatok is az a hiba, hogy te ebbol erezned, hogy szeret, o meg nem is tudja, hogy neked ez milyen fontos. Miert nem mondod meg neki? dragam, sokszor ugy erzem, nem is hianyzom neked. Olyan jol esne, ha estenkent megvarnad, mikor hazaerek, vagy neha random felhivnal, ebbol ereznem, hogy gondolsz ram es szeretsz. Igy sokszor az az erzesem, nem is torodsz vele, mi van velem.

2016. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 BlackSword ***** válasza:

Itt azért felmerül némi probléma... Pl szünetben miért nem Te hívod, vagy írsz neki... Te tudod mikor van szüneted, ami meg éppen el is csúszhat, mert miért ne... Had ne ő tippelgessen meg sasolja folyton az órát... Főleg ha már otthon van...


Másrészt később mentél haza... Mi vagy Te, robot??? Dolgozol, hazamész ennyi... Mi sokszor megáltunk munka után dumcsizni a kollegákkal, vagy beültünk egy kávéra... Nagy kunszt... Mit aggódjon???

2016. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket az egymásba bu zulós párkapcsolatokat sosem szerettem. Nem igaz, hogy valaki nem bír meglenni fél/1 napig anélkül, hogy kommunikálna a másikkal. Nincs életetek amúgy egymáson kívül? Munka? Család? Hobbi? Barátok? Szórakozás? Tanulás?


Volt már ilyen barátnőm, aki már rinyált ha volt nap, amikor nem beszéltünk egymással (nem laktunk együtt), meg akkor is ha nem volt kedvem SENKIVEL beszélni és nem írtam neki vissza azonnal.

Arról van szó, hogy ő függetlenebb személyiség mint te és jobban elviseli (akár szereti is) a magányt, mint te. Te meg hozzá képest függő vagy ezektől a dolgoktól. Jobb lenne ha olyannal lennél, aki állandóan a talpad nyalja és 5 percenként írogat, hogy "Mi újság szerelmem? :)"? Nem ő erre a te embered

2016. okt. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Furcsa, hogy itt mindenki ennyire ki van akadva, pedig azt, hittem annyira nem nagy dolog, amit kérek, biztos akkor ez az én hibám.

de...

- délutános műszakba este 10 után, mikor megy a melósbusz már senki sem áll le dumálni senkivel, hanem inkább sietnek haza.

- én nem érzem azt, hogy anyáskodó lennék, amiért megkérem, hogy pakoljon össze, mert neki rohadtul semmi dolga nincs délután

- és igen én is tudom hívni vagy írni neki, de semmire sem megyek vele, ha nem elérhető.


és nem kényszer az, hogy írjon, csak egy kis figyelmesség, ami nekem jól esne, de nem kötelező.

2016. okt. 25. 11:15
 7/20 anonim ***** válasza:

Igen az.

Mindenfélén idegeskedni meg a nőknél normális.

Dehát nincs mit tenni mi nem tudunk szülni,tehát muszály elviselni a sok csacsiságot.

2016. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

De,kedves hölgy,igenis kényszer minden elvárás.

Mért kell a feszkó állandóan?

He?

Mért nem tudtok ti lelazulni?

2016. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Késő este hol van dugó??
2016. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

"Ha azt mondom, neki hogy: "ha hiányzom neked jól esne, ha felhívnál", akkor tutira elfelejt hívni."

Gondolkozzál már. XDXD

Egyrészt ez nem így működik. Ne akarj pszichológiába tartozó kijelentéseket tenni 0 tudással.

Nincs összefüggés elfelejtés közt és neki mondani valamit közt ha ez nem generál benne mélyebb gondolatokat.

Kommunikáció??


Beszéld meg vele, sose hazudjon. Ez nem normális emberi kapcsolat így.


Ezek mind emberfüggőek. Nálatok s nálunk is sok ilyen van mint ő s mint te.


Tanulj meg kommunikálni ha változást szeretnél.

Sugárzik belőled, azt hiszed, minden ember olyan mint te. Pszichológiai tudás zéró, de gyakorira jössz fel ovist játszani.

2 kisgyerek vagytok.

2016. okt. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!