Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy emiatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy emiatt nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, igazából jól elbeszélgetünk, jó fej, kedves, DE folyamatosan meztelen nőket likeol, és oszt meg, minden áldott nap amikor online csak ezeket látom.


Én elhiszem, hogy pasi, meg nincs ezzel gond. De engem taszít az ilyen.


Oké, tetszikeljen 1-2-t, de hogy naponta rengeteget.....


Persze én is megnézem a pasikat, képeket, de nem teszem közszemlére, hogy épp erről álmodozok, vagy mennyire tetszik.


Normális, hogy emiatt nem akarok tőle komolyat?


Mondtam már neki,hogy minek likeol mindent, minek teszi ki ezeket? De értelmes választ nem kaptam, csak terelt szinte...


én 22 N, ő 25 F


2017. jan. 12. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen normális, ilyen gyerekes pasival normális nő nem akar semmi komolyat.
2017. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez a szanalmas szint. Kb. "Nezzetek erre verem este. Bizony, en mar ekkora nagyfiu vagyok, hogy tudom hogy kell huzogatni a kukimat!" :D.
2017. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Normális, nekem sem tetszene, és biztos, hogy nem kezdenék vele kapcsolatba.
2017. jan. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Normalis, en sem akarnek tole semmit.
2017. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Normális, mármint a te hozzáállásod. Nevetségesek az ilyen pasik.
2017. jan. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is elkezdtem beszélgetni egy egészen normálisnak tűnő gyerekkel, erre mikor bejelölt, megláttam hogy az ADATLAPJÁN osztogat meg minden nap meztelen nőket, sokszor amin ketten vannak. Már csak a hab a tortán volt a borzalmas helyesírása. :D
2017. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Normális, hogy nem tetszik, én 100%, hogy továbbállnék.


25N

2017. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 llorTllorT ***** válasza:
hagyd ossza.remélem megszünik már hamarosan ez a fosbuk.mindenek van eleje és vége .remélem ez már a végét járja.
2017. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!