Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a azt mondom a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a azt mondom a barátomnak hogy fogytam két kilót es o nagy mosollyal vissza szól hogy : "Az nagyon jo ", az azt jelenti hogy kövernek lát?

Figyelt kérdés

2016. dec. 5. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondod el neki,hogy elismerést várj, hagyjuk már az ilyen "vajon mit gondol,hogy ezt válaszolta"....megdicsért amúgy kb. telibesz*rja, ennyi a lényeg, 2kg....az annyi,mint mikor valaki leakar szokni a cigiről és azt mondja,hogy ma 1 szállal kevesebbet szívtam,mitn tegnap...húúúha :D
2016. dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Nőként mondom, hogy a hajam is égnek áll ettől a fenomenális logikától.

Valszeg tudja, hogy fontos neked a fogyás, ezért támogat, ennél többet belekombinálni egyszerűen tpikus ostoba pcsa dolog.

2016. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg túl sok a szabadidőd, hogy ráérsz ilyen hülyeségeken gondolkodni!
2016. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem azt jelenti,hogy nem erdekli vagy azt se tudta mit kerdeztel mert nem figyelt oda :)
2016. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Te látod magad kövérnek, Ő biztos nem tulajdonít ennek jelentőséget.

Ráadásul nem kérdeztél semmit, kijelentetted. Mit mondott volna erre?

2016. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha anorexiás vagy, és olyan hangsúllyal mondta hogy "hát ez remek, nincs még így is elég bajunk", akkor nem, nem lát kövérnek, minden egyéb esetben, ha nincs semmiféle mentális betegséged, akkor a hangsúlyból (amiről nekünk ugye fogalmunk simcs, meg nem is ismerjük) te is meg tudod állapítani hogy kövérnek tart-e. A döntésben a fajlagos tömeges is hasznos információként szolgálhat. :)
2016. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
De jó hogy neked az a legnagyobb bajod hogy ilyeneken járjon az eszed...
2016. dec. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül, ennyiből nem tudhatjuk. Lehet, hogy tudja, hogy neked fontos a fogyás, és nem magának a fogyásnak, hanem a te teljesítményednek örül, a te "munkádat" dícsérte. Ugyanakkor ha valakin nincs túlsúly (és nem ilyen testképzavaros-evésbajos betegségben szenved), akkor nem is fordul meg a fejében ilyesmi (tapasztalat), ergo valszeg van rajtad plusz, és ha van, akkor nyilván megvan az esély, hogy ezt a párod is látja...

Szóval a - valóban - normálisan átgondolt, logikus válaszom: vagy igen, vagy nem.

2016. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Kérdésed jelenti, hogy alkalmatlan vagy párkapcsolatra.
2016. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!